reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Witajcie! Dziś ja narzekać nie mogę, bo humor dobry i samopoczucie też. Nawet przypływ weny się pojawił i zrobiłam wieniec jesienny na drzwi z kasztanów, żołędzi i takich tam różnych brązowych rupieci i pierdółek i powiem Wam, że wyszedł naprawdę mega!!! Będzie cieszył oko do grudnia. Ja to mam hopla na punkcie dekoracji domu, co pora roku to muszą być inne akcenty. Część gadżetów kupuję, ale dużo ozdób robię sama i sprawia mi to przyjemność.
Dziś odwiedza mnie przyjaciółka z córą to się dzieciaki pobawią, a my poplotkujemy. Mój synuś dziś ma pierwszą poważną wizytę u dentysty z borowankiem, no zobaczymy...
Mój dzieć w brzuchu też się coraz wyraźniej już tarmosi, co mnie bardzo cieszy. Miłego dnia dziewczyny!
 
Dzień dobry dziewczyny,
Dziś poczułam pierwsze ruchy :) nad ranem i chce wiecej! Przesuwalam sie z boku na bok i poczułam jakby przeplywajaca rybke:) Dziś mam 16t1d i myslam ze na ruchy jeszcze poczekam bo to pierwsza ciaza ale juz maluszek zdecydowal ze da o sobie znać:). Tak sie cieszę:)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny,
Dziś poczułam pierwsze ruchy :) nad ranem i chce wiecej! Przesuwalam sie z boku na bok i poczułam jakby przeplywajaca rybke:) Dziś mam 16t1d i myslam ze na ruchy jeszcze poczekam bo to pierwsza ciaza ale juz maluszek zdecydowal ze da o sobie znać:). Tak sie cieszę:)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom

Cudne uczucie, prawda? Już niedługo wszystkie będziecie czuć swoich kochanych brzuszkowych lokatorów!
 
Dzień Dobry
Odnośnie sampoczucia w ciagu dnia lepiej ale gdy kładę sie spać czuję jakbym miala zgagę a wcale nie jem za dużo na wieczór. Macie jakieś sposoby.
W poniedzialek czekam na wynik usg prenatalnego i testu Pappa zobaczymy co wyjdzie
 
Też bym chciała poczuć już ruchy dziecka.
No, Ale chyba muszę uzbroić się w cierpliwość. . [emoji4]
A wszystkim tym które już czuja - zazdroszczę. [emoji16][emoji16]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny dawno mnie nie było i chwilę poświęciłam na czytanie waszych wpisów. U mnie dzisiaj 16w2d. Odliczam już dni do wizyty zostało 11 czuję się super zresztą jak od samego początku. Jak wasze samopoczucia? Piszecie że większość chłopców w drodze, ciekawe jak będzie u nas na wadze nie przybieram, od początku ciąży 2 kg tylko.
 
Witam dziewczyny dawno mnie nie było i chwilę poświęciłam na czytanie waszych wpisów. U mnie dzisiaj 16w2d. Odliczam już dni do wizyty zostało 11 czuję się super zresztą jak od samego początku. Jak wasze samopoczucia? Piszecie że większość chłopców w drodze, ciekawe jak będzie u nas na wadze nie przybieram, od początku ciąży 2 kg tylko.
U mnie też niecałe 2kg na plusie, a brzuszek już całkiem widoczny [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny,
Dziś poczułam pierwsze ruchy :) nad ranem i chce wiecej! Przesuwalam sie z boku na bok i poczułam jakby przeplywajaca rybke:) Dziś mam 16t1d i myslam ze na ruchy jeszcze poczekam bo to pierwsza ciaza ale juz maluszek zdecydowal ze da o sobie znać:). Tak sie cieszę:)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie nie chciałam pisać bo nie byłam pewna czy to już to, ale jakieś dwa dni temu też poczułam tak jakby sobie dzidziuś przepłynął fajne uczucie ale takie z nienacka i krótkie. Czekam na kolejne
 
Do góry