reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Biorę. Nie, nic nie mówił. Wiem, że tu pisalyscie, że wiele z Was odstawia w 2 trymestrze, ale ja nie dostałam jeszcze zielonego światła.
Jak byłam w piątek w szpitalu to tam też się mnie pytali czy coś biorę i jak powiedzialam, że Duphaston 2x1 tabletka to lekarka pokiwala twierdząco głową.
Ja cały czas mam tego krwiaka, wiec może dlatego.
Ja tez Paulina biorę, do 17tyg

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
reklama
Ja byłam na wizycie w pon i po krwiaczku ani śladu wiec naprawdę w większości przypadków to się naprawdę wchłania. A ja dużo nosiłam bo synek jeszcze nie chodzi a i tak już nie mam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurde chyba mnie namoeilas[emoji6] wczoraj za mna chodzila ale nazarlam sie ciastek i mi bylo niedobrze [emoji23] ale dzis to dobry plan.

A czy ktos mi powie czy prosciutto jak jest upieczone na pizzy to mozna jesc? Bo surowego nie. Albo szwardzwaldzka szynke?

Jak nie to zostane przy salami..

Jak to upieczesz to możesz jeść- tak samo łososia wędzonego na zimno po upieczeniu można
 
@a_gdyby_tak dziękuję sprawdzilam i się zgadza ;)
@pajuinka sprobuje jutro wode z cytryna mam nadzieje ze choc troche pomoze, slyszalam tez jeszcze zeby sprobowac z imbirem ale ja nie lubie imbiru :dry: a te klucia masz mocne ? Bo mnie np brzuch jeszcze nieraz mocno pobolewa ale lekarka mowila ze tak moze byc tylko ja mialam cc
@nukame troche mnie pocieszylas w tym wzgledzie ze nie jestem sama z tym problemem mam nadzieje ze nam szybko przejdzie bo w pierwszej ciazy 2 trymestr mialam super;)
@Annawr obym tez juz weszla w te piekne ciazowe dni :p
@Neki 20 tydz i wymioty kurcze nie strasz:o a Ty wiesz jaka jest plec maluszka slyszalam ze dlugie wymioty to dziewczynka :D staram sie odpoczywac ale jesli chodzi o stres to zawsze ktos sie postara zeby mi go nie brakowalo8-)
 
@Tiktak2018 - zgadza się, dziewucha :laugh2:
Pierworodną tez mam dziewczynkę i niestety bardzo się sprawdza, bo też 2 miesiące wyjęte z życia, a kolejne 2 powolne dochodzenie do siebie. W drugiej ciąży był chłopak i nudności były bez porównania mniejsze, a ogólne samopoczucie idealne. Mnie się wydaje ze testosteron malego mnie ratowal:cool2:
Nie chce nikogo straszyć- raczej uspokoić ze to nic nienormalnego ze się zdaza i wszystko do przeżycia, szybko się zapomina te złe fazy :)
 
reklama
Do góry