reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ja dzisiaj w ogóle nie mam apetytu.
Na kolacje chciałam zrobić łososia, ale jak to kobieta w ciąży - rano chce to, a za 2 godziny coś zupełnie innego.
Teraz to mi się juz nic nie chce. Wycisne popołudniu jakiś sok warzywny, żeby dostarczyc troche witamin i starczy.


Wczoraj chodziły za mną placki ziemniaczane, zrobiłam i nie wyszły.
Pięknie :D

Jak to ziemniaczane placki nie wyszły??? To tak jakby nie udały się naleśniki. Może ziemniaki kochana kiepskie miałaś?
No tak to już z nami jest, że chce się wszystko naraz, albo nic. Mojeģo męża siostrzenica też się stara teraz o dziecko i się zarzeka, że ona to na specjalnej diecie będzie, żeby za dużo nie przytyć... więc jej mówię że może i owszem, o ile buzujące hormony i układ pokarmowy jej na to pozwolą haha. Będzie się dziewczyna cieszyć jak cokolwiek jej zasmakuje, a nie to, rozpisane.
 
reklama
Ja tez biorę Femibion. Codziennie tylko kapsułke a tabletkę 3 razy w tygodniu

@little_one Witaj i serdeczne gratulacje :)
Trochę mam z Niemiec mamy juz na pokładzie. Ja z Austrii jak zwykle sama [emoji14]

Ja się borykam z pogorszeniem cery na twarzy (zwalam na Duphaston :p)
Nic nie pomaga.
Paulina a Ty jeszcze bierzesz duphaston? Lekarz nie powiedzial zeby odstawic?
 
Dziewczyny ale mam parcie na coś niezdrowego!!! Chyba będzie pizka na kolację, ale domowa, o ile mężuś się zgodzi ciasto zrobić, bo moje to takie nie teges... zaraz wróci to go zaszantażuję hihi. Zjadłam ogórkową, płatki z mlekiem, a teraz jabłko gryzę. Jeszcze tylko śledzia brakuje!
Kurde chyba mnie namoeilas[emoji6] wczoraj za mna chodzila ale nazarlam sie ciastek i mi bylo niedobrze [emoji23] ale dzis to dobry plan.

A czy ktos mi powie czy prosciutto jak jest upieczone na pizzy to mozna jesc? Bo surowego nie. Albo szwardzwaldzka szynke?

Jak nie to zostane przy salami..
 
Dziewczyny jeszcze takie pytanie czy ktoras z Was jest obecnie w 15 tyg i ma jeszcze wymioty ? Juz nie wydalam trzeci dzien pod rzad wymiotuje mdlosci wrocily jestem wykonczona :(
Ja dziś zaczynam 20 tydzień a jeszcze w zeszłym miałam takie 2 dni ze 'zwrotami do nadawcy'. Na szczęście już nie jest tak jak wcześniej, ale niestety się zdaza. Głowa do góry! Staraj się jak najwięcej odpoczywać i relaksować, bo stres to jeszcze pogłębia.

Moja siostrzenica (też chrześnica) również poleca Simsy 3 lub 4. Ale najpierw popytaj czy juz tej gry przypadkiem nie ma.

Zakupy udane, w moim Rossmanie na szczęście nic rozciapane nie było i kupilam 2 pomadki i puder, choć rzadko tam robię zakupy. Przeważnie wszystko kupuję w Yves Rocher. Zna ktoraś i używa ich kosmetyków??
Ja uzywam- jedyne szampony po których nie mam łupieżu! Kremy do twarzy tez fajne. Akurat mnie nie podpasowaly tusze do rzęs bo mam po nich uczulenie

@little_one - witaj!
 
Paulina a Ty jeszcze bierzesz duphaston? Lekarz nie powiedzial zeby odstawic?

Biorę. Nie, nic nie mówił. Wiem, że tu pisalyscie, że wiele z Was odstawia w 2 trymestrze, ale ja nie dostałam jeszcze zielonego światła.
Jak byłam w piątek w szpitalu to tam też się mnie pytali czy coś biorę i jak powiedzialam, że Duphaston 2x1 tabletka to lekarka pokiwala twierdząco głową.
Ja cały czas mam tego krwiaka, wiec może dlatego.
 
Biorę. Nie, nic nie mówił. Wiem, że tu pisalyscie, że wiele z Was odstawia w 2 trymestrze, ale ja nie dostałam jeszcze zielonego światła.
Jak byłam w piątek w szpitalu to tam też się mnie pytali czy coś biorę i jak powiedzialam, że Duphaston 2x1 tabletka to lekarka pokiwala twierdząco głową.
Ja cały czas mam tego krwiaka, wiec może dlatego.

Biedna jesteś. Mi na szczęście ostatni krwiak się wchlonal i już od tygodnia nie muszę brać Luteiny i mogę sobie na więcej pozwolić.
 
Ja na pewno moge polecic wszystko co z Avene - dla mnie cudowne kosmetyki. Uzywam do twarzy pod oczy do drmakijarzu fo ciala do mycia pilingi zdle itd. Uzywam od wielu lat wiec pobily wszystkie inne ktorych kiedykolwiek uzywalam. Do mycia kup sobie XeraCalm lipid replenishing cleansing oil i kup sobie balsam tez z xeraCalm lipid replenishing balm.
Tez lubie i szczerze polecam kosmetyki Avene :) mój synek ma AZS i ratują mu skórę.
 
reklama
Do góry