reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja na pewno moge polecic wszystko co z Avene - dla mnie cudowne kosmetyki. Uzywam do twarzy pod oczy do drmakijarzu fo ciala do mycia pilingi zdle itd. Uzywam od wielu lat wiec pobily wszystkie inne ktorych kiedykolwiek uzywalam. Do mycia kup sobie XeraCalm lipid replenishing cleansing oil i kup sobie balsam tez z xeraCalm lipid replenishing balm.
Te kosmetyki uratowały skórę mojego dziecka! Młody miał już podejrzenie o AZS. Co myśmy się nakombinowali żeby mu trochę ulżyć: emolienty, lekarstwa doustne i maści na zamówienie, nawet kupę kasy wydaliśmy na specjalną odzież, tzw. drugą skórę. Aż któregoś dnia metodą prób i błędów wypróbowaliśmy Avene i stał się cud i używamy już 4 lata serii Xera Calm. Gorąco polecam!
 
Ja pracuję w Rossmannie i powiem Ci, że szczególnie w trakcie takich promocji dopilnowanie klientek jest nierealne. Zero poszanowania dla nas pracowników i dla innych klientek, bo tak naprawdę niszcząc produkty panie pokazują brak szacunku do tych pań, które chciałyby ten produkt kupić, a wszystko jest uszkodzone, bądź pootwierane. Cieszę się ogromnie, że tym razem taką promocję spędzam na l4 i tym razem uczestniczyłam w niej tylko i wyłącznie jako klientka :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pracowałam kiedyś w SuperPharm, więc takie zachowania klientek nie są mi obce [emoji4]. No ale co poradzić, że niektóre kobiety na dźwięk słowa: PROMOCJA dostają małpiego rozumu[emoji52].

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te kosmetyki uratowały skórę mojego dziecka! Młody miał już podejrzenie o AZS. Co myśmy się nakombinowali żeby mu trochę ulżyć: emolienty, lekarstwa doustne i maści na zamówienie, nawet kupę kasy wydaliśmy na specjalną odzież, tzw. drugą skórę. Aż któregoś dnia metodą prób i błędów wypróbowaliśmy Avene i stał się cud i używamy już 4 lata serii Xera Calm. Gorąco polecam!
No wlasnie o tej serii pisalam i wiem ze fla dziecka w razie jakichkoleiek problemow od razu tym bede robic. A ten olejek o ktorym wczesniej pisalam tez sie super sprawdza latem jak slonko przypiecze bo skota nie zejdzie jak sie go uzywa
 
Mi ginekolog polecił Femibion Natal 2 Plus i porownalam to z innymi i ma naprawdę dobry skład.

Ja tez biorę Femibion. Codziennie tylko kapsułke a tabletkę 3 razy w tygodniu

@little_one Witaj i serdeczne gratulacje :)
Trochę mam z Niemiec mamy juz na pokładzie. Ja z Austrii jak zwykle sama :p

Ja się borykam z pogorszeniem cery na twarzy (zwalam na Duphaston :p)
Nic nie pomaga.
 
Ja tez biorę Femibion. Codziennie tylko kapsułke a tabletkę 3 razy w tygodniu

@little_one Witaj i serdeczne gratulacje :)
Trochę mam z Niemiec mamy juz na pokładzie. Ja z Austrii jak zwykle sama :p

Ja się borykam z pogorszeniem cery na twarzy (zwalam na Duphaston :p)
Nic nie pomaga.

Dziękuję :) ja również brałam ale progestan , odstawiłam w 13 tc, fakt faktem cera troszkę się polepszyla
 
Dziewczyny ale mam parcie na coś niezdrowego!!! Chyba będzie pizka na kolację, ale domowa, o ile mężuś się zgodzi ciasto zrobić, bo moje to takie nie teges... zaraz wróci to go zaszantażuję hihi. Zjadłam ogórkową, płatki z mlekiem, a teraz jabłko gryzę. Jeszcze tylko śledzia brakuje!
 
Ja dzisiaj w ogóle nie mam apetytu.
Na kolacje chciałam zrobić łososia, ale jak to kobieta w ciąży - rano chce to, a za 2 godziny coś zupełnie innego.
Teraz to mi się juz nic nie chce. Wycisne popołudniu jakiś sok warzywny, żeby dostarczyc troche witamin i starczy.


Wczoraj chodziły za mną placki ziemniaczane, zrobiłam i nie wyszły.
Pięknie :D
 
reklama
Do góry