reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja mam nadal. Do tego nie pomaga mi antybiotyk (zapalenie zatok)... hamuje się ale mdłości i wymioty mam nadal. W ogólnie inaczej wspominałam drugi trymestr. W poprzedniej ciąży miałam więcej sił. W tej jestem słabsza i czuję się znacznie gorzej. Do tego migreny. Czuję że odpuszczę jedna pracę i już w listopadzie przejdę na l4.


Mam pytanie, jakie witaminy bierzecie?
Mam pharmaton maturelle ale nie chce mi się zamawiać via net, może coś polecicie ?

Napisane na HTC One_E8 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi ginekolog polecił Femibion Natal 2 Plus i porownalam to z innymi i ma naprawdę dobry skład.
 
Tylko wizualnie.
Używam peelingów gruboziarnistych ( niestety nazwy nie pamiętam)..

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Tylko nie przesadzaj z częstością robienia tych peelingów. 1 raz w tygodniu wystarczy by oczyścić skórę. Zbyt często nie jest zdrowo. Polecam Ci kosmetyki z serii Avene. Mają własciwości łagodzące. Mój młody ma skórę problematyczną i ja rownież i balsamy z tej serii są świetne, u młodego różne krostki szybciutko znikają.
 
Tylko nie przesadzaj z częstością robienia tych peelingów. 1 raz w tygodniu wystarczy by oczyścić skórę. Zbyt często nie jest zdrowo. Polecam Ci kosmetyki z serii Avene. Mają własciwości łagodzące. Mój młody ma skórę problematyczną i ja rownież i balsamy z tej serii są świetne, u młodego różne krostki szybciutko znikają.
Dziękuję za poradę. Napewno wypróbuję. [emoji4]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam kobietki, chciałabym do Was nieśmiało dołączyć, mam nadzieje że mnie przyjmiecie ?? ;) Obecnie jestem w 15tc, termin mam na 12.04. Staraliśmy się z mężem dwa lata o naszego dzidziusia i w końcu się udało :) Mieszkamy i pracujemy w DE.. Pozdrawiam serdecznie
Witamy. Pewnie, że przyjmiemy
Ja też Niemcy [emoji113]

Agnes
 
Dzieki dziewczyny jeszcze mdlosci bym jakos wytrzymala ale kurcze wymioty juz mialam spokoj w tamtym tygodniu a teraz od niedzieli zas :( wczoraj jak czekalam na wizyte to tak mnie zmulilo ze wyszlam na powietrze przed gabinet i ledwo oddech lapalam a tu jeszcze taksiarz przywiozl jedna dziewczyne i ona mu kazala chwile poczekac wiec on wyszedl z auta stanal kolo mnie i sobie fajke odpalil wiec mu mowie widzi Pan ze ledwo wisze na tej barierce a Pan mi jeszcze dymem w twarz dmucha jakby bylo malo miejca wokol przychodni naprawde ludzie sa bezmyslni:no2: @pegas mnie tez mecza migreny wczoraj po wizycie caly dzien przelezalam:(
 
reklama
Do góry