reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jeśli chodzi o mdłości to mi w poprzedniej ciąży pomagała woda z cytryną. W tej ciąży męczyły mnie tylko dwa miesiące chociaż co jakiś czas coś tam zagigla w żołądku ale nic szczególnego i na wymioty się nie zbiera :)

Za to pojawiło się kłucie w dole brzucha i już mam schize, że coś się z szyjka dzieje. Chociaż nie można się stresować bo to szkodzi, ale ciężko :(

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jeszcze takie pytanie czy ktoras z Was jest obecnie w 15 tyg i ma jeszcze wymioty ? Juz nie wydalam trzeci dzien pod rzad wymiotuje mdlosci wrocily jestem wykonczona :(

Hejka, tak, ja mam to samo. W pierwszym trymestrze czesto mialam calodniowe nudnosci, a wymiotowalam ze cztery razy w sumie i zawsze wieczorami. W te sobote natomiast jak mnie wzielo to caly dzien nad kiblem wisialam...
 
Dziewczyny od czasu ciąży dostałam strasznych krostek na plecach, piersiach... Próbuję wszystkim to jakoś zwalczyć i nie idzie. Może używam złych sposobów, macie może jakieś pomysły rady? Może któraś też się z tym zmaga.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez mialam krostki i wyczytalam ze to kwestia wiekszej wrazliwosci skory na otarcia i pocenie. Zaczelam po przysznicu wcierac oliwke i przeszlo..
 
Dziewczyny od czasu ciąży dostałam strasznych krostek na plecach, piersiach... Próbuję wszystkim to jakoś zwalczyć i nie idzie. Może używam złych sposobów, macie może jakieś pomysły rady? Może któraś też się z tym zmaga.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na pewno moge polecic wszystko co z Avene - dla mnie cudowne kosmetyki. Uzywam do twarzy pod oczy do drmakijarzu fo ciala do mycia pilingi zdle itd. Uzywam od wielu lat wiec pobily wszystkie inne ktorych kiedykolwiek uzywalam. Do mycia kup sobie XeraCalm lipid replenishing cleansing oil i kup sobie balsam tez z xeraCalm lipid replenishing balm.
 
Ja na pewno moge polecic wszystko co z Avene - dla mnie cudowne kosmetyki. Uzywam do twarzy pod oczy do drmakijarzu fo ciala do mycia pilingi zdle itd. Uzywam od wielu lat wiec pobily wszystkie inne ktorych kiedykolwiek uzywalam. Do mycia kup sobie XeraCalm lipid replenishing cleansing oil i kup sobie balsam tez z xeraCalm lipid replenishing balm.
Te kosmetyki kupię w jakiejś drogerii, aptece, przez internet?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Te kosmetyki kupię w jakiejś drogerii, aptece, przez internet?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupuje w aptece u siebie ale w polsce sa tansze i na pewno w aptece. Ten olejek to jedt niby do kapieli ale ja go wcieram w skore (mialam krostki na ramionach) i lekko splukuje. Bardzo wydajny jest bo to odrobinke trzeba a opakowanie duze
 
Ostatnia edycja:
Staram się zawsze jakoś znaleźć chwilę tylko dla siebie, ale czasem ciężko bywa. Chociaż i tak najbardziej lubię jak możemy być razem we trójkę.
Ja Rossmana już zaliczyłam, ale szału nie było - wszystko pootwierane i wypaćkane paluchami przez inne baby [emoji58][emoji58][emoji58]
W lubelskim już pięknie świeci słoneczko, więc jak córcia wstanie wybieramy się do ZOO [emoji6][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pracuję w Rossmannie i powiem Ci, że szczególnie w trakcie takich promocji dopilnowanie klientek jest nierealne. Zero poszanowania dla nas pracowników i dla innych klientek, bo tak naprawdę niszcząc produkty panie pokazują brak szacunku do tych pań, które chciałyby ten produkt kupić, a wszystko jest uszkodzone, bądź pootwierane. Cieszę się ogromnie, że tym razem taką promocję spędzam na l4 i tym razem uczestniczyłam w niej tylko i wyłącznie jako klientka :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj little_one !!! Cieszymy się że do nas dołączysz:) ja też jestem w 15tyg i termin mam na 10.04:) cieszę się że się udało, doskonale cię rozumiem my też staraliśmy się ponad dwa lata[emoji4]i też mieszkamy DE, pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wy to z tymi migrenami i wymiotami to macie nieciekawie...wspolczuje wam ...u mnie mdłości już prawie całkowicie ustapily...jedynymi objawami które mam to senność i kłucie/ pobolewanie podbrzusza

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry