reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Super pomysł;)



Ja też mam Kubusia w domu. Wszystkie Kuby to podobno rozrabiaki.:biggrin2: ale mój też potrafi być grzeczny, wiecże w te przesądy nie wierzę. Każde dziecko ma inny temperament



Najgorzej jak ktoś sie wtraca w imiona naszych dzieci, przecież to nie ich sprawa. Pamiętam jak myśleliśmy z mężem dla chłopca Hubert łooo jak nam skrytykowali. Teraz nic wcześniej nie powiem nikomu. Dowiedzą się jak się dzieciaki urodza a jaTy dawno będę już do nich mówiła po imieniu.

Miałam czekać na kolejne usg, ale u mnie lekarz widział dziewczynkę:biggrin2: więc wiecie mogą być nawet 2. Po 4stratach jest mi naprawdę wsio radno. Daleka jestem od malowania juz pokoju na różowo i kupowania sukienek, tylko to też już jakaś kolejna informacja dla mnie, a tych dobrych w poprzednich ciazach nie bylo. Więc cieszę się każdą dobrą wiadomością.
Chyba bym wolała małego rozrabiake przynajmniej będę wiedzieć że sobie w kaszę nie da dmuchać i w życiu poradzi[emoji23]

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
Super pomysł;)



Ja też mam Kubusia w domu. Wszystkie Kuby to podobno rozrabiaki.:biggrin2: ale mój też potrafi być grzeczny, wiecże w te przesądy nie wierzę. Każde dziecko ma inny temperament



Najgorzej jak ktoś sie wtraca w imiona naszych dzieci, przecież to nie ich sprawa. Pamiętam jak myśleliśmy z mężem dla chłopca Hubert łooo jak nam skrytykowali. Teraz nic wcześniej nie powiem nikomu. Dowiedzą się jak się dzieciaki urodza a jaTy dawno będę już do nich mówiła po imieniu.

Miałam czekać na kolejne usg, ale u mnie lekarz widział dziewczynkę:biggrin2: więc wiecie mogą być nawet 2. Po 4stratach jest mi naprawdę wsio radno. Daleka jestem od malowania juz pokoju na różowo i kupowania sukienek, tylko to też już jakaś kolejna informacja dla mnie, a tych dobrych w poprzednich ciazach nie bylo. Więc cieszę się każdą dobrą wiadomością.
My też nie zdradzamy wcześniej imienia rodzinie- tradycyjnie dowiadują się z informacją ze juz jest na świecie.
W sumie też tak jest ze mamy kilka opcji i jak się urodzi to patrzymy które pasuje najbardziej.
 
U nas będzie najprawdopodobniej Jacob. Imię wybrał starszy syn-Patryk. [emoji4] Nie mamy pomysłu na męskie imię. Myśleliśmy że będzie dziewczynka[emoji38]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas na razie Kubuś sobie marzy o rodzenstwie i wymyśla imiona (a nie wie, że faktycznie są w drodze). I tak dla siostrzyczki imię Wiktoria i Natalia, a dla brata Bartuś i Filip. I jak już wymyślił po 2 to chodzi za mną i pyta, czy mogę mu urodzic 2 siostrzyczki i 2 braciszkow:rolleyes2::D:D
 
reklama
Oj tak znam kilka Zosieniek i wszystkie są od cholery, jedna w wieku mojej Wiki (sąsiadka) potrafi uciekać z domu, serio, inna znowu chowa się rodzicom gdzie popadnie i potrafi przez spory czas nie wychodzić (a ma 7lat). Chociaż powiem wam że w szkole moich dziewczyn są dwie Wiktorie i moja to jest bardzo odważna, co myśli to mówi. A ta druga poszła do szkoły chyba wieku 8 lat tak była zamknięta w sobie i praktycznie cały czas siedziała w koncie i płakała za mama.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry