reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dokładnie tylko mamaginekolog pisze ze jednak najlepiej robić pomiędzy 20 a 21+6 bo wtedy dziecko jest połowę cięższe niż w 18 tyg i lepiej sprawdzić wszystko.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
No ja za tydzień mam to będzie 14t5d i myślę że jak będzie ok to pewnie mi wyznaczy za 4 albo 6 tyg żeby zrobić już połowkowe, no chyba że co 2 tyg będzie mi kazał przyjeżdżać. No zobaczymy. Ciągle mam tylko pobazgrane te daty w karcie [emoji53]

p19ucsqvyg9mlpha.png
Połówkowe robię u swojego ginekologa w jego prywatnej klinice.Rozmawiałam z ciezarnymi jak byłam na wizycie i podobno ma nowy wypasiony sprzęt i dokładnie im wszystko sprawdzał.Martwi mnie tylko ,ze nie ma certyfikatu.Chociaż myślę ,ze jest dobrym lekarzem tylko czasami cholernie wrednym, ale jak byłam na ip z plamieniami to 3 lekarzy mnie badalo i nie wiedziało przyczyny ,a on od razu wytypowal nadzerke.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lmax - a mi się Wiktor bardzo nie podoba, bo co dzieci miały kolegę Wiktora to łobuz. Ale też na pewno są i fajne Wiktory ;) ale dla dziewczynki Wiktoria mi się podoba, jakoś tak bardziej miękko mi brzmi ;)
Róża dla dziewczynki fajnie :) znam jedną małą 4 letnią Różę

Tiktak - to co ja mam powiedzieć jak już mam 4 chłopów w domu? [emoji1] [emoji1] [emoji1]
 
Dziewczyny czy któraś ma już wyniki Pappa? Mi prawdopodobieństwo zespołu Edwardsa i Patau wyszło 1:100000, ale już zespołu Downa 1:1330.. niby niskie ale jednak to nie to samo co 1:100000. Nie kwalifikuje się do żadnych dalszych badań, ale tez trochę mam stres. Dodam ze mam 36 lat wiec podejrzewam, ze to tez wpływa ma wynik. Co myślicie?
Ja też dostałam wyniki. Syndrom Downa 1: 14474 a trisomie 18 +3 1:20000. I uważam że jest to wynik świetny. Zresztą poczytaj w necie[emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje!!
emoji3.png



Same chłopaki puki co - może podyskutujemy nad imionami?? My nie możemy się zdecydować i chyba stanie że będziemy na synka wołać "ej ty...." w końcu skapnie się że o niego chodzi
emoji12.png


Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom

Super pomysł;)

Z tego co widać na forum to jak już ktoś zna płeć w tym momencie to jest przewaga chłopaków. Może będę mieć dziewczynkę nigdy nic nie wiadomo. Tylko z imieniem dla dziewczynki mamy ciężko nic sensownego nie przychodzi nam do głowy a dla chłopczyka Filip albo Kuba.

oar8skjo1nm1cgrs.png

Ja też mam Kubusia w domu. Wszystkie Kuby to podobno rozrabiaki.:biggrin2: ale mój też potrafi być grzeczny, wiecże w te przesądy nie wierzę. Każde dziecko ma inny temperament

No my imię dla dziewczynki mamy wybrane: Inga. Pamiętam że w pierwszej ciąży podobał mi się Oskar, a w drugiej Maksymilian. I w sumie Maks podoba mi się dalej ale każdy mówi że się z psem kojarzy. Nosz kurde masakra.

p19ucsqvyg9mlpha.png

Najgorzej jak ktoś sie wtraca w imiona naszych dzieci, przecież to nie ich sprawa. Pamiętam jak myśleliśmy z mężem dla chłopca Hubert łooo jak nam skrytykowali. Teraz nic wcześniej nie powiem nikomu. Dowiedzą się jak się dzieciaki urodza a jaTy dawno będę już do nich mówiła po imieniu.

Miałam czekać na kolejne usg, ale u mnie lekarz widział dziewczynkę:biggrin2: więc wiecie mogą być nawet 2. Po 4stratach jest mi naprawdę wsio radno. Daleka jestem od malowania juz pokoju na różowo i kupowania sukienek, tylko to też już jakaś kolejna informacja dla mnie, a tych dobrych w poprzednich ciazach nie bylo. Więc cieszę się każdą dobrą wiadomością.
 
reklama
@Marcelina-86 gratuluję wizyty i wspaniałego maluszka[emoji5]

@Brazowooka mam nadzieję że u Ciebie lepiej że zdrowiem i u Twoich córeczek również[emoji5] ja nie lubię tego momentu gdy córka już praktycznie zdrowa ale jeszcze po chorobie w domu bo potrafi być tak niewyzyta i nieznośna że wychodzę z siebie[emoji6]

Co do imienia to te co mi się podobają - m nie. Na razie na tapecie jest Dawid ale to nic pewnego. Brakuje mi do niego jakiegoś fajnego zdrobnienia[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry