reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Gratulacje udanej wizyty! Śliczny maluszek.

Ja tez dziś juz po wizycie u gin- wszystko ok, dalszy plan działania opracowany.

CrazyCatLady
Ja będę miała dziewczynke:D
 
reklama
A ktokolwiek tu ma dziewczynkę? Albo czy wam się te "siusiaki" zgadzają z jakimiś zabobonami? (słodkie/słone zachcianki)

Ja na samym początku tylko kwaśne i słone... dopiero pod koniec trzeciego miesiąca powoli nachodziła mnie ochota na słodkie i teraz mieszam jak leci [emoji2]

Według Dr Kredki ja będę miała dziewczynkę [emoji1]



Dzisiaj bardzo boli mnje głowa z tyłu, wczoraj myślałam że to przez węzły chłonne ale dzisiaj tylko ta głowa mnie boli. Ani leżeć ani ruszać ta głową. Koszmar.

p19ucsqvyg9mlpha.png

Dobrze wiem o jakim bólu mówisz... Mnie tak ostatnio rozbolała w niedzielę wieczorem i trwało to do poniedziałku wieczór... Mój ból był wędrujący, cały przód, raz prawa strona, potem tył i lewa... Przed snem zwymiotowałam i rano było już ok.

Mam nadzieję, że Tobie przejdzie szybciej i bez niespodzianek jak u mnie [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
SOMEONE - cieszę się, że u was Wszystko wporzadku. Naprawdę same chłopczyki kwietniowe chyba będą. [emoji6] -ja wizyta za tydzień w piątek. Mam nadzieje, że również się dowiem co tam się skrywa między nóżkami. [emoji16]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Szybko w pracy przeglądałam bo szukając wieści z Twojej wizytu[emoji3]

Gratulacje - najważniejsze że zdrowy piękny chłopak[emoji5]



Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, wczoraj byłam na moim pierwszym usg tutaj w Anglii i jak narazie wszystko ok z moim skarbem. NT- 1,7 czyli w normie teraz czekam na list że szpitala z testów pappa mam nadzieję że wszystko będzie ok. A tutaj przesyłam zdj mojego maluszka
1507807446-aaaaaa.jpeg

Niestety ale płci jeszcze nie znam pani dr powiedziała że jeszcze za wcześnie. Pozostaje nam czekać jeszcze ok 6 tyg do następnego usg bo z tym to tu ciężko. Postaram się więcej udzielać chociaż ciężko mi z tym bo pracuje a jak narazie w pracy nikt nie wie.

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
hej dziewczyny ! jestem po wczorajszych prenatalnych, z dzidziusiem na szczęście wszystko w porządku, cały i zdrowy ;) lekarz powiedział że to synek <3 tylko strasznie uparty bo nie chciał się ustawić tak jak trzeba i oczywiście rączkami zastawiał buzię ;p w załączniku zdj naszego kochanego maleństwa ;)
Gratulacje!![emoji3]


Same chłopaki puki co - może podyskutujemy nad imionami?? My nie możemy się zdecydować i chyba stanie że będziemy na synka wołać "ej ty...." w końcu skapnie się że o niego chodzi[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wie narazie duzo tu chlopczykow :) fajnie, gratuluje:)
Ja cos czuje ze u mnie bedzie dziewczynka choć jeszcze mam 5 tyg do USG,
A ty w którym tyg jesteś?
dzisiaj 12tc+4 ;)

Gratulacje!![emoji3]


Same chłopaki puki co - może podyskutujemy nad imionami?? My nie możemy się zdecydować i chyba stanie że będziemy na synka wołać "ej ty...." w końcu skapnie się że o niego chodzi[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
bardzo dobry pomysł ;) tez nie mamy jeszcze pomysłu na imię, łatwiej byłoby gdyby była dziewczynka bo mój mąż już miał 2 typy:Julia lub Weronika ;D

Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
udanych zakupów @SOMEONE ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcelina-86 gratuluję wizyty, wazne że maluszek zdrowy, i cudny. Co lekarz to inna historia, ja nie pytałam, sam mi powiedział, chociaż powiem szczerze że jak mierzył kość udową to coś mi migneło ale nie byłam pewna.
Co do imion to nie wiem mam kilka typów, jednak żaden do mnie nie przemawia: Rafał, Ksawery, Ernest, Przemysław. Ale jakoś tak nie czuje żadnego. Podoba mi się Julian, ale mój P kategorycznie się nie zgadza.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
A ktokolwiek tu ma dziewczynkę? Albo czy wam się te "siusiaki" zgadzają z jakimiś zabobonami? (słodkie/słone zachcianki)
Ja nie mam ochoty na mięso, ogórki kiszone odrzucają mnie na kilometr, mogłabym jeść tylko ser, bułki z miodem, mleko z miodem i słodycze. Tak samo w pierwszej ciąży i jednego chłopca mam, drugi w drodze Chyba obalam teorię
 
Do góry