reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

A u Ciebie Paulina_Austria jak będzie ż kwestia imion? Bo twój mąż jest Austriakiem? Będą polskie imiona czy kompromis?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Marcelina-86 gratuluję wizyty, wazne że maluszek zdrowy, i cudny. Co lekarz to inna historia, ja nie pytałam, sam mi powiedział, chociaż powiem szczerze że jak mierzył kość udową to coś mi migneło ale nie byłam pewna.
Co do imion to nie wiem mam kilka typów, jednak żaden do mnie nie przemawia: Rafał, Ksawery, Ernest, Przemysław. Ale jakoś tak nie czuje żadnego. Podoba mi się Julian, ale mój P kategorycznie się nie zgadza.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Z tego co widać na forum to jak już ktoś zna płeć w tym momencie to jest przewaga chłopaków. Może będę mieć dziewczynkę nigdy nic nie wiadomo. Tylko z imieniem dla dziewczynki mamy ciężko nic sensownego nie przychodzi nam do głowy a dla chłopczyka Filip albo Kuba.

oar8skjo1nm1cgrs.png
 
Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Wspaniały Maluszek SOMEONE. I udanych zakupów.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marcelina-86 gratuluję wizyty, wazne że maluszek zdrowy, i cudny. Co lekarz to inna historia, ja nie pytałam, sam mi powiedział, chociaż powiem szczerze że jak mierzył kość udową to coś mi migneło ale nie byłam pewna.
Co do imion to nie wiem mam kilka typów, jednak żaden do mnie nie przemawia: Rafał, Ksawery, Ernest, Przemysław. Ale jakoś tak nie czuje żadnego. Podoba mi się Julian, ale mój P kategorycznie się nie zgadza.

p19ucsqvyg9mlpha.png
@Marcelina-86 gratuluję wizyty i wspaniałego maluszka[emoji5]

@Brazowooka mam nadzieję że u Ciebie lepiej że zdrowiem i u Twoich córeczek również[emoji5] ja nie lubię tego momentu gdy córka już praktycznie zdrowa ale jeszcze po chorobie w domu bo potrafi być tak niewyzyta i nieznośna że wychodzę z siebie[emoji6]

Co do imienia to te co mi się podobają - m nie. Na razie na tapecie jest Dawid ale to nic pewnego. Brakuje mi do niego jakiegoś fajnego zdrobnienia[emoji6]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No my imię dla dziewczynki mamy wybrane: Inga. Pamiętam że w pierwszej ciąży podobał mi się Oskar, a w drugiej Maksymilian. I w sumie Maks podoba mi się dalej ale każdy mówi że się z psem kojarzy. Nosz kurde masakra.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Laski wrocilam [emoji4] no wiec tak wedlug pani doktor wyglada wszystko dobrze. Sprawdzila serduszko,zoladek,nerki,mozg, twarz czy nie ma rozszczepu,oczy,a nawet skore czy nie ma obrzekow. Pytala sie mnie czy bede robic amnio, powiedzialam ,ze nie. Stwierdzila,ze wcale tak wielkiego ryzyka SD nie ma bo to 1:129 ,a wieksze ryzyko jest ze moglabym poronic po amnio bo tu ryzyko jest 1:100. Wiec jestem spokojna [emoji4] bo jednak upewnilam sie w swoich przekonaniach .
Mlody przybral sobie taka pozycje,ze ciezko bylo doktorce niektore organy sprawdzic ,ale dala rade. Pokazala na ekranie nawet siusiaka [emoji4] (smiesznie to brzmi, ale wiecie o co chodzi ) .

1507805380-aaaaaa.jpeg


Pani doktor stwierdzila,ze przybral sobie bardzo komfortowa pozycje dla siebie [emoji4] wygodnis.


Dzis u nas w Centrum jest wielkie otwarcie Tkmaxx i pedze szybko za nim te angielki wszystko wykupia co fajne [emoji38]
Buziolki [emoji11][emoji11][emoji11]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
No to super wiesci! Gratuluje chlopaka[emoji11]

A tkmaxx mam u siebie w miescie i to jest jeden z dwoch sklepow ktore lubie (new look jest drugi)
 
reklama
No my imię dla dziewczynki mamy wybrane: Inga. Pamiętam że w pierwszej ciąży podobał mi się Oskar, a w drugiej Maksymilian. I w sumie Maks podoba mi się dalej ale każdy mówi że się z psem kojarzy. Nosz kurde masakra.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Dokładnie to usłyszałam jak zabroponowalm Maksymiliana[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry