reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Po prostu koleżanka pokasowała swoje wpisy, jeśli ktoś cytował to się zachowały, jeśli nie, to nie można już przeczytać.
Pewno zaczela sie wstydzic swoich wypowiedzi[emoji23] w koncu...

Już widzę :D to serdecznie gratuluję :D

DZIEWCZYNY MAMY DOKTORA NA FORUM :D

Mam tylko nadzieje ze szybko założymy to prywatne forum i obejdzie się bez takich ludzi jak ona bo tylko sieje zamęt...
Dagi jak zrobilam magistra to mowilam ze w zyciu bym doktoratu nie robila a tu sie sam tytul nawinal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej dziewczyny, dzisiaj oglądałam live na insta mamyginekolog i mówiła właśnie o tym spaniu na lewym boku, to rzeczywiście prawda ale żeby się tym nie stresować może leżeć i na plecach i prawym boku ciało samo da nam sygnał do zmiany pozycji. A mój P jednak wrócił no i chyba dobrze bo mnie znowu coś łapie. Gardło boli, wszystkie mięśnie do tego głowa, no masakra. A w ogóle to tak mi ciężko jest, nawet ściągając skarpetki musiałam usiąść, no normalnie jakbym w jakimś 8 miesiacu już była.
Witam nowe mamusie, fajnie że dołączacie no i oby jak najszybciej ten wątek zamknięty był....

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Haha haha [emoji38][emoji23][emoji23] sie usmialam . Jakby co to wal po porade do dr kredki [emoji4]
Dziewczyny aniaslu odpisala do mnie i prosi o liste dziewczyn ,ktore beda dodane do forum. Skopiowalam liste z kalendarium. Sprawdzcie prosze czy sa wszystkie [emoji4]
lucky789
SOMEONE
Iwona Waw
alunia87
Arvena31
StKarolina
kredka82
Mama1991@
agniesia569
jaobab
Rogosia_A
igafiga
nukame
alichia
a_gdyby_tak
Annawr
justa13323
Kornelia38
k.d.30
agaryba81
mirkuncza
15.04 - malger, Brazowooka, Paulina_Austria
Lilumi
Bloodykiss
wanda123
wcis
PaniPe
Agulekrutkowska
owca_
Dagi89
Blackberry
Aniezeee
AgataSałata
Filemona
Luna80
mysiaka92

Jesli kogos brakuje to piszcie.
Druga sprawa to aniaslu pytala o 2 moderatorow wiec podalam oczywiscie Dominika81 no bo ona juz jest i powiedzialam, ze druga wybierzemy pozniej. Aniaslu zapytala mnie czy ja bym nie chciala skoro wyszlam z inicjatywa w waszym i swoim imieniu o forum zamkniete. I tu sie juz zwracam do Was moje kochane zadecydujcie Wy czy chcecie mnie jako drugiego moderatora czy raczej chcecie wybrac kogos innego [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Sprawdzcie prosze czy sa wszystkie
emoji4.png
dzięki!!!!

Ale jak to ma wygladac - zakladamy nowe czy to zamykamy
to będzie nowe forum, od nowa założymy wątki

dziewczyny, dołączamy wszystkich? Czy osoby, które nic nie pisały na wątku głównym też? nawet się nie przedstawiły, ani nic o nich nie wiemy?
wiecie, ze jedna osoba może mieć np. 2 rózne nicki założone
 
reklama
Do góry