reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja "doktor kredka[emoji23]" potwierdzam. W ciazy najlepiej na lewym boku spac i lezec.

Dagi a nic nie stracilas ze nie widzisz niektorych postow[emoji6] no chyba ze moj awans na "doktor kredke" [emoji23][emoji23][emoji23]
Da się zmienić nick? :D to go zmieni jak najszybciej :D [emoji23]

Dr Kredka radzi :D [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Ja widzę tylko literkę "a" jak ona coś napisała :D nic więcej :D wiec awansu nie widziałam :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam Kwietniowe Mamy Chciała bym dołączyć do Waszej grupy. Od jakiegoś czasu śledzę Wasze wpisy i myślę że fajnie będzie razem przeżywać ten szczególny czas:) Mam na imię Asia, 27 lat. To moja pierwsza ciąża. Póki co ciąża przebiega całkiem dobrze, prócz męczącego od kilku dni przeziębienia. Za tydzień usg genetyczne którego nie mogę się doczekać:) 3mam kciuki za wszystkie nasze Bobaski, żeby wszystko było dobrze, aby czas ciąży minął bez problemów. A Mamusie które mają teraz jakieś zmartwienie, wierzę że wszytko będzie dobrze. Wiara czyni cuda, coś o tym wiem w związku z ciążą Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry