reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie główka w pomiarach odpowiadała 13t5d czyli tydzień różnicy od reszty pomiarów. Podobno tak jak w moim przypadku z za duża ilością płynu to to może być normalne do 16-20tyg, nawet podobno u chłopców jest to częstsze zjawisko we wczesnym etapie. Ja dostałam skierowanie teraz na HBsAg, anty HCV i ogólne badanie moczu i krwi.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
A te wyniki chyba dobre sa? Bo nie odbiegaja od norm. A na temat mozgu to ostatnio byla na ten temat rozmowa ze chyba do 16tyg nic nie jest pewne
Za 2 tyg znów badanie kontrolne.
Na tym badaniu byłam w klinice specjalizującej się w badaniach prenatalnych i genetycznych.
Pobierana miałam też krew na wykrycie trisomi( platne).
Dr. Uspokajala mnie że to może być normalna budowa mózgu, że teraz to nawet tego nazwać nie może. Ale że jest to wg niej nieprawidłowe.
Dawno mnie tutaj nie było, muszę przeszukać forum. Dziękuję Ci brazowooka

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było. Byłam dzisiaj na badaniu prenatalnym USG. Niestety nie wyszło za dobrze, widoczne zmiany w mózgu, ale nie wiadomo co to dokładnie jest . Dr tłumaczyła mi że w jednej półkuli są jakby "dziury". Od razu pobrana krew na cytomegalie. Toksoplaxmoze robiłam prywatnie w czwartek, czekam na wyniki.
Jak myślicie co to może być?
Dodaje zdjęcie monitora ż wymiarami.
Zaznaczam że wg kalendarzyka 12t 6d.z USG jak widać tydz więcej.
1507560248-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisuje: chłopczyk [emoji4]
Niestety ale na tym zdjęciu są tylko ogólne pomiary- nie da rady na tej podstawie powiedzieć nic o zmianach o których piszesz. Lekarz powinien opisać zmiany które widział w opisie badania
 
Za 2 tyg znów badanie kontrolne.
Na tym badaniu byłam w klinice specjalizującej się w badaniach prenatalnych i genetycznych.
Pobierana miałam też krew na wykrycie trisomi( platne).
Dr. Uspokajala mnie że to może być normalna budowa mózgu, że teraz to nawet tego nazwać nie może. Ale że jest to wg niej nieprawidłowe.
Dawno mnie tutaj nie było, muszę przeszukać forum. Dziękuję Ci brazowooka

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Oby wyniki wyszły prawidłowe i wizytą za 2 tygodnie przebiegła pomyślnie.
To będą najdłuższe dwa tygodnie naszych ciąż... A potem mam nadzieję że już tylko z górki.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety ale na tym zdjęciu są tylko ogólne pomiary- nie da rady na tej podstawie powiedzieć nic o zmianach o których piszesz. Lekarz powinien opisać zmiany które widział w opisie badania
Będzie opis. Ale dostanę to poczta. Albo wyślą prosto do ginekologa.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Idź Kornelia wprowadź psa na spacer póki rosa...

A swoją drogą czytaj ze zrozumieniem kto kiedy i o czym pisze. Najłatwiej się teraz wyśmiewać czytając pobieżnie.
A Ty co? Swoją amniopunkcje już zrobiłaś, czy jeszcze się brzytwy chwytasz?

Już Cię dziewczyny z forum o amniopunkcji wywaliły i teraz chcesz się tutaj wywnętrzniac?
Ale jesteś dwulicowa mitomanka....


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jako "doktor kredka" stwierdzam u niej nieodwracalne zmiany psychiczne z naciskiem na uporczywe wkurwianie innych, niska samoocene i niezadowolenie z zycia. Bo przeciez jakis powod takiego charakteru musi byc[emoji23]
No chyba ze to dziedziczne[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Szczerze współczuję niepewności, stresu. Mam nadzieję, że wszystkie wyniki będą prawidłowe i urodzą Wam się zdrowe dzieciaczki.
 
reklama
Do góry