reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Paulina_Austria U mnie w mieście jak lezalam na Patologi Ciąży to położne też to super rozwiazaly i polozyly mnie samą na sali. Tylko była taka pacjentka, która na korytarzu czy gdzie mogła zaczepiala i opowiadała.
 
reklama
Wiecie nie chodzi o to że te słowa "wszystko będzie dobrze" są złe. Tylko poprostu inaczej jest je usłyszeć od was a co innego od najbliższych na których patrzysz i wiesz ze sami w to nie wierzą. To wkurza na serio.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Moj m tez zawsze w kolko mi powtarza ze bedzie dobrze jak sie martwie i tez mnie to czasem.wkurza..

I tak jak piszecie innaczej jak mowi to ktos bliski ktory nie ma pojecia a innaczej jak ktoras z Was gdzie przezywamy podobne rzeczy i mamy rozne doswiadczenia w tym samym temacie (oczywiscie lekarzami nie jestesmy[emoji23][emoji23][emoji23])

Dziewczyny będzie dobrze, wierzę w to głęboko.
Właśnie do mnie dzwonili z punktu w którym robiłam pappe i wynik jest ok, teraz tylko na maila mi maja przesłać potwierdzenie. Normalni aż kamień z serca mi spadł.
Ale Ci fajnie... a tyle z nas jeszcze czeka...

Bardzo mi "miło" , że ja za swoje poglądy o pappa i Amniopunkcji zostałam zrugana i prawie że okrzyknięta dzieciobójczynią a jak koleżanki się martwią to takowe testy mogą wykonać. Nie pozdrawiam. A po co wam drogie Panie testy skoro Bóg tak chciał?
Nikt cie nie pytal o zdanie. Myslalam ze juz odpuscilas ale widze ze nie dajesz za wygrana...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bardzo mi "miło" , że ja za swoje poglądy o pappa i Amniopunkcji zostałam zrugana i prawie że okrzyknięta dzieciobójczynią a jak koleżanki się martwią to takowe testy mogą wykonać. Nie pozdrawiam. A po co wam drogie Panie testy skoro Bóg tak chciał?
O tym ,ze Bog tak chcial ja napisalam opowiadajac o mojej poprzedniej ciazy, a ty niestety uczepilas sie tego jak rzep psiego ogona. Przeciez nie wszystkie dziewczyny maja takie samo zdanie! A z tego ,co pamietam to poruszenie na forum bylo spowodowane nie testami pappa czy amniopunkcja tylko tym,ze jesli twoje testy daly by wynik,ze dziecko moze urodzic sie chore to Ty bys je usunela! Ale przeciez kazdy ma prawo do szczescia na swoj sposob [emoji4]
A ja ciesze sie z tego ,ze Bog tak chcial i jestem Mu za to bardzo wdzieczna!

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było. Byłam dzisiaj na badaniu prenatalnym USG. Niestety nie wyszło za dobrze, widoczne zmiany w mózgu, ale nie wiadomo co to dokładnie jest . Dr tłumaczyła mi że w jednej półkuli są jakby "dziury". Od razu pobrana krew na cytomegalie. Toksoplaxmoze robiłam prywatnie w czwartek, czekam na wyniki.
Jak myślicie co to może być?
Dodaje zdjęcie monitora ż wymiarami.
Zaznaczam że wg kalendarzyka 12t 6d.z USG jak widać tydz więcej.
1507560248-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisuje: chłopczyk [emoji4]
 
Nigdy jak mam racje nie odpuszczam :D A miałam racje jak mówiłam że usg można sobie w d. wsadzić ;) Oh jakie było oburzenie! Ile hejtu.. a tu teraz panny płaczą że na pappa za późno i amnio robią. Siedzę i się śmieję bo ja zawczasu radziłam robić :) Ale po co jak można doktor kredki słuchać :D A jak droga kredko ci nie odpowiadają moje posty to zapewne jest na forum opcja ignorowania użytkownika ;)

Idź Kornelia wprowadź psa na spacer póki rosa...

A swoją drogą czytaj ze zrozumieniem kto kiedy i o czym pisze. Najłatwiej się teraz wyśmiewać czytając pobieżnie.
A Ty co? Swoją amniopunkcje już zrobiłaś, czy jeszcze się brzytwy chwytasz?

Już Cię dziewczyny z forum o amniopunkcji wywaliły i teraz chcesz się tutaj wywnętrzniac?
Ale jesteś dwulicowa mitomanka....


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie tutaj nie było. Byłam dzisiaj na badaniu prenatalnym USG. Niestety nie wyszło za dobrze, widoczne zmiany w mózgu, ale nie wiadomo co to dokładnie jest . Dr tłumaczyła mi że w jednej półkuli są jakby "dziury". Od razu pobrana krew na cytomegalie. Toksoplaxmoze robiłam prywatnie w czwartek, czekam na wyniki.
Jak myślicie co to może być?
Dodaje zdjęcie monitora ż wymiarami.
Zaznaczam że wg kalendarzyka 12t 6d.z USG jak widać tydz więcej.
1507560248-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Dopisuje: chłopczyk [emoji4]
A te wyniki chyba dobre sa? Bo nie odbiegaja od norm. A na temat mozgu to ostatnio byla na ten temat rozmowa ze chyba do 16tyg nic nie jest pewne
 
Do góry