reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witaj w naszym gronie Tiktak2018!!! Bardzo się cieszę że kolejna mama chce do nas dołączyć! Moge się spytać gdzie mieszkasz?Bo pierwsze usg dopiero będziesz miała A to takie typowe dla UK, pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Lilumi no to niedlugo bo my planujemy slub ale w grudniu i sie zastanawialam czy da rade :)
Ja mam mdlosci i czasem wymiotuje jak czuje mieso a jak przyjdzie zrobic mi jakies kotlety to juz wogle tylko przy muszli siedze :/ lub ciezkie zapachy
Zycze powodzenia na wizytach :* trzymam kciuki ✊✊✊
@alunia87 jak sie czujesz ??
 
Ostatnia edycja:
Witaj w naszym gronie Tiktak2018!!! Bardzo się cieszę że kolejna mama chce do nas dołączyć! Moge się spytać gdzie mieszkasz?Bo pierwsze usg dopiero będziesz miała A to takie typowe dla UK, pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Mieszkam w Polsce tylko moja lekarka uznaje tylko 3 usg w czasie ciąży :-) Ona ma takie przekonanie ze większa ilosc szkodzi dziecku nawet ostatnio mi mowila na wizycie ze zawsze im to trabia na szkoleniach i nie rozumie dlaczego lekarze nie uswiadamiaja pacjentek
 
Tiktak2018 witaj [emoji16] a powiedz mi chodzisz prywatnie czy na NFZ. I tak w ogóle to nie za późno będziesz miała to usg genetyczne?

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Tiktak2018 witaj [emoji16] a powiedz mi chodzisz prywatnie czy na NFZ. I tak w ogóle to nie za późno będziesz miała to usg genetyczne?

p19ucsqvyg9mlpha.png
Tez się własne nad tym zastanawiam. Z tego co wiem to max do 14 tygodnia. Później wynik juz nie jest wiarygodny. Chyba, że Tiktak2018 (witaj tak w ogóle) nie chciałas mieć takiego badania to inna sprawa
 
Hej Dziewczyny czy można do Was dołączyć czytam Wam wsumie od początku ale dotkliwe dolegliwości ciążowe odebrały mi chęci na udzielanie się ;-) To moja druga ciąża mam juz synka i jedna strate za sobą. Termin mam na 12 kwietnia ale pewnie i tak urodze wczesniej bo bede miec cc. Pierwsze usg mam w połowie października :-)
Witaj ;)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:-) :) Dziewczyny czy mogę dołączyć do Was? Czytam Was od jakiegoś czasu i ciekawie piszecie. Ja jestem w pierwszej ciąży, na początku miałam problemy, ale powolutku wszystko wraca do normy. Praktycznie od początku jestem na L4 do niedawna z nakazem leżenia, dopiero od dwóch tygodni mogę spacerować :happy2:. A termin porodu mam na 17.04.
 
reklama
Tiktak2018 witaj [emoji16] a powiedz mi chodzisz prywatnie czy na NFZ. I tak w ogóle to nie za późno będziesz miała to usg genetyczne?

Brazowooka i Paulina_Austria wsumie to bede wtedy w 14 tyg i 5 dniu ale Ona robi tylko takie zwykle usg akurat z synkiem robila mi wczesniej bo w 12 tyg ale Ona chyba przypuszcza ze ta ciaza jest troszke mlodsza i dlatego to usg robi mi troszke pozniej niz w tej pierwszej ciazy. Jesli chodzi o prenatalne to z synkiem mialam tylko raz kolo 20 tyg ciazy i to juz jechalam do kliniki w Katowicach:-)
p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Do góry