reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
A wiecie że ponoć w Toruńskim szpitalu jest tak, że jak się rodzi w sobotę to trzymają 3 dni a jak w niedzielę to tylko 2.. ;D Przypomniało mi się z rozmowy z ta babką z dzieckiem w poczekalni :)
I już wiem że w Toruniu warunki są super bo nie ma zbiorczych sal tylko pojedyncze i nawet z możliwością porodu w wannie i jakieś super pochylające się łóżka (ale nie znam się na tym) :)
W każdym razie mam o jedno zmartwienie mniej :) Tatusiowie oczywiście są mile widziani w porodówkach i kangurkowanie (to jest to skin to skin?)jest też dla tatusiów także full wypas :D
no u mnie w hosp tatus dostaje lozko polowke- sala jedynka i moze spac z mama i bobasem po porodzie :) ale nie bedzie bo musi z synkiem w domu...;)
 
Ostatnia edycja:
No i niestety ż tymi produktami tak jest...smutne to ...i to nie tylko kosmetyki Ale produkty spożywcze też są gorszej jakości.. Ja tez się niestety przyjechałam na kosmetykach kupionych w Pl, jedyne ż kosmetyków których mi tu czasami brakuje to Ziaja, ale jak jestem w Pl to czasami kupię coś na zapas

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
ja gdzies czutalam o jedzeniu dla dzieci tych sloiczkacj ze w Niemczech maja wiecej miesa i warzyw a w imnycg krajacj wiecej ryzu :(
 
DaGmaRaa mnie prawie codziennie pobolewa brzuch, a ż początku miałam te bóle bardzo silne i też się strasznie bałam że poronie...dzisiaj też mnie trochę boli i ciągnie, też czasami ból pojawia się po lewej stronie tylko...wiec dzisiaj po pracy tylko leżę i nic już nie robię...mi lekarka też powiedziała że nie mam się czym stresować bo mnie mam żadnych płomień i że to się macie rozciąga.. .przepisała mi dużą dawkę magnezu do picia 2/3x dziennie bo tu w DE chyba nie są za lekami i no spa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Cieszę się że nie jestem sama w cierpieniach :) bo zaczęłam się martwić, że coś jest nie tak. Też czasem mnie bardziej boli po lewej stronie i dziś też już nic nie robię. Po tel do mojej gin się uspokoiłam. Cierpliwie poczekam do poniedziałkowej wizyty. :)
 
Rozumiem Ci DaGmaRaa, dla mnie to też ogromny stres jest...powtarzam sobie że przecież wszystko jest dobrze bo nie mam plamien Ale w głębi duszy się bardzo martwię żeby znowu nie stracić dziecka...i też nie mogę się doczekać następnej wizyty!!! A to już niedługo...jeszcze 5 dni

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozumiem Ci DaGmaRaa, dla mnie to też ogromny stres jest...powtarzam sobie że przecież wszystko jest dobrze bo nie mam plamien Ale w głębi duszy się bardzo martwię żeby znowu nie stracić dziecka...i też nie mogę się doczekać następnej wizyty!!! A to już niedługo...jeszcze 5 dni

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem ja mam tak samo. Mam takie wrażenie że przez tą poprzednią stratę nie mogę się teraz cieszyć tak jak bym chciała, cokolwiek by się nie działo to zaraz mam czarne myśli. Tak bardzo bym chciała żeby było dobrze, wiem że tym razem jest inaczej i też sobie powtarzam że wszystko jest dobrze, ale mimo to boję się przed każdą wizytą. Chcę sobie kupić detektor tętna płodu, myślę że jak od czasu do czasu posłucham serduszka to będę dużo spokojniejsza :)
 
Też się zastanawiam nad kupnem...jeszcze muszę przemyśleć to sobie...ale teraz myślimy już pozytywnie, damy radę i będzie doborze [emoji6][emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to pewnie będę dawać słoiczki , bo kucharka że mnie marna , starałam się przy pierwszym dziecku robić sama ale.cos mu się nie widziało więc syn wcinał sloiki aż mu się uszy trzęsły . Mam nadzieję , że w UK aż tak źle z tym składem nie jest .

A właśnie .. mamy z UK , odbieracie paczki z Emma's Diary ? Ja właśnie odebrałam pierwsza i już wydrukowałam kupony na dwie kolejne [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry