reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Jestem w 11w1d ciąży termin mam na kwiecień od wczoraj męczy mnie ból podbrzusza ciężko go opisać trochę jak na miesiączkę czasem czuje takie ciągnięcie, jak chwilę poleżę to przechodzi. Jestem po jednym poronieniu i zaczynam świrować czy Wam też zdarzają się takie bóle??
Mnie często ciągnie jak by w lewym jajniku i dziś jak mi robili USG to bolało tam właśnie , a wszystko wygląda ok

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiecie że ponoć w Toruńskim szpitalu jest tak, że jak się rodzi w sobotę to trzymają 3 dni a jak w niedzielę to tylko 2.. ;D Przypomniało mi się z rozmowy z ta babką z dzieckiem w poczekalni :)
I już wiem że w Toruniu warunki są super bo nie ma zbiorczych sal tylko pojedyncze i nawet z możliwością porodu w wannie i jakieś super pochylające się łóżka (ale nie znam się na tym) :)
W każdym razie mam o jedno zmartwienie mniej :) Tatusiowie oczywiście są mile widziani w porodówkach i kangurkowanie (to jest to skin to skin?)jest też dla tatusiów także full wypas :D

Mieszkasz w Toruniu :D? To moje rodzinne miasto <3
 
Mnie często ciągnie jak by w lewym jajniku i dziś jak mi robili USG to bolało tam właśnie , a wszystko wygląda ok

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za odpowiedź, w końcu zdecydowałam się zadzwonić do mojej gin bo stwierdziłam że nie będę się tym stresować. Powiedziała że jeżeli te bóle nie są bardzo bolesne i nie ma plamień to nie ma się czym martwić. Macica się powiększa i niektóre kobiety odczuwają to bardziej. Kazała leżeć jak będzie ciągnąć i ewentualnie brać no spe.
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 11w1d ciąży termin mam na kwiecień od wczoraj męczy mnie ból podbrzusza ciężko go opisać trochę jak na miesiączkę czasem czuje takie ciągnięcie, jak chwilę poleżę to przechodzi. Jestem po jednym poronieniu i zaczynam świrować czy Wam też zdarzają się takie bóle??
Bierz nospe
 
Dzięki za odpowiedź, w końcu zdecydowałam się zadzwonić do mojej gin bo stwierdziłam że nie będę się tym stresować. Powiedziała że jeżeli te bóle nie są bardzo bolesne i nie ma plamień to nie ma się czym martwić. Macica się powiększa i niektóre kobiety odczuwają to bardziej. Kazała leżeć jak będzie ciągnąć i ewentualnie brać no spe.
Dokladnie ja tez tak mialam i lekarz to samo mowil ze sie rozciaga. Ja sie faszeruhe nospa bo wole nie ryzykowac
 
DaGmaRaa mnie prawie codziennie pobolewa brzuch, a ż początku miałam te bóle bardzo silne i też się strasznie bałam że poronie...dzisiaj też mnie trochę boli i ciągnie, też czasami ból pojawia się po lewej stronie tylko...wiec dzisiaj po pracy tylko leżę i nic już nie robię...mi lekarka też powiedziała że nie mam się czym stresować bo mnie mam żadnych płomień i że to się macie rozciąga.. .przepisała mi dużą dawkę magnezu do picia 2/3x dziennie bo tu w DE chyba nie są za lekami i no spa

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i niestety ż tymi produktami tak jest...smutne to ...i to nie tylko kosmetyki Ale produkty spożywcze też są gorszej jakości.. Ja tez się niestety przyjechałam na kosmetykach kupionych w Pl, jedyne ż kosmetyków których mi tu czasami brakuje to Ziaja, ale jak jestem w Pl to czasami kupię coś na zapas

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry