reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Yay!!! W koncu!!! Po 12 telefonach w koncu udalo mi sie umowic na usg na jutro rano... Wyglada na to, ze maja tam takie oblozenie, ze nie dali rady zabukowac mojej wizyty, mimo ze polozna wyslala zlecenie dwa tygodnie temu, szok. Az nie wiem czy ja w ogole chce tam rodzic... Jeszcze kaza mi na parkingu czekac na swoja kolej, mrok..
 
reklama
ja mam usg dopiero 16.10 oczywiście prywatnie bo na NFZ to szok zeby sie dostac. Strach przed wizyta czy wszystko z maleństwem jest dobrze. Początki ciązy bez czucia ruchów to cieżki okres, ciagle sie zastanawiam czy jest wszytko dobrze
 
Ostatnia edycja:
Ja tez uzywalam tylko pampersow (12 lat wstecz) ze wzgledu na to, ze wszystkie inne rodzaje przesikiwal boczkiem gdy pieluszka byla sucha. Przy corci tez pampersy, ale to juz z przyzwyczajenia i dlatego, ze he lubie [emoji4]

@Paulina_Austria jesli chodzi o sklad polskich,a produktow z UK tez sie rozni. Tutaj w Anglii kupuje balsam do ciala Garnier z ekstraktem z cofeiny i roslin morskich. On ma super konsystencje i piekny zapach. Raz pokusilam sie kupic go w Polsce . Brakowalo mu zapachu i jak go nalozylam na skore to sie kleila byl po prostu okropny, nie nadawal sie ☹ Podejrzewam, ze wiele marek polskich, a zagranicznych sie rozni chociaz maja taka sama nazwe ☹

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 11w1d ciąży termin mam na kwiecień od wczoraj męczy mnie ból podbrzusza ciężko go opisać trochę jak na miesiączkę czasem czuje takie ciągnięcie, jak chwilę poleżę to przechodzi. Jestem po jednym poronieniu i zaczynam świrować czy Wam też zdarzają się takie bóle??
 
Ja tez uzywalam tylko pampersow (12 lat wstecz) ze wzgledu na to, ze wszystkie inne rodzaje przesikiwal boczkiem gdy pieluszka byla sucha. Przy corci tez pampersy, ale to juz z przyzwyczajenia i dlatego, ze he lubie [emoji4]

@Paulina_Austria jesli chodzi o sklad polskich,a produktow z UK tez sie rozni. Tutaj w Anglii kupuje balsam do ciala Garnier z ekstraktem z cofeiny i roslin morskich. On ma super konsystencje i piekny zapach. Raz pokusilam sie kupic go w Polsce . Brakowalo mu zapachu i jak go nalozylam na skore to sie kleila byl po prostu okropny, nie nadawal sie ☹ Podejrzewam, ze wiele marek polskich, a zagranicznych sie rozni chociaz maja taka sama nazwe ☹

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Dokladnie to samo moge powiedziec. Zel pod prysznic dove a tylko tego uzywam to jakosciowo roznica ogromna. Nawet tescowe produkty tutaj sa bardzo dobrej jakosci nie raz lepsze niz te firmowe a w pl to najgorszy sort.. tak samo lenory kapsulki do prania itd nawet papier rumoankowy regina to jakby dwa inne produkty!
 
Cześć dziewczyny. Jestem w 11w1d ciąży termin mam na kwiecień od wczoraj męczy mnie ból podbrzusza ciężko go opisać trochę jak na miesiączkę czasem czuje takie ciągnięcie, jak chwilę poleżę to przechodzi. Jestem po jednym poronieniu i zaczynam świrować czy Wam też zdarzają się takie bóle??

Przyczyny mogą być różne ostatnio czytalam artykuł
Link do: Ból podbrzusza w ciąży. Jakie są przyczyny bólu w podbrzuszu?
Jeżeli się bardzo niepokoisz to lepiej udać sie do lekarza.
 
reklama
Do góry