reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ale tak sama z siebie tyjesz? Może po prostu mniej jedz albo coś innego? (nie znam się bo nigdy sama z siebie nie tyłam)
tak niestety od szklanku wody potrafie przytyc...a teraz 2 tygodnie na tylku na zwolbieniu-zero ruchu ( anormalbie 10km z buta codziennie)....plus w ciazy mam idiotyczne zachcianki zywieniowe...wiec klops : (
zreszta malo mnie to dziwi tylko wkurza bo pierwszym razem bylo tak samo ...chociaz ponoc nie bylo po mnie widac tych 26kg ...ale ja wiem swoje z rozmiaru 4 na 16 skoczyc -to jest wyczyn :)
 
VegeMama chodzi o to że mój P nie ma nadwagi, max jakieś 5kg mógłby zrzucić, tutaj bardziej ćwiczenia, udało mu się zrzucić trochę brzucha gdy wykonywał te ćwiczenia na kręgosłup ale on ma pracę siedząca, nieraz w ciągu dnia spędza 12 godz. non stop za kółkiem i tu raczej jest problem bo teraz mają taki czas w pracy ze zaczyna o 6 a w domu jest o 20 i nie ma siły na ćwiczenia i to takie błędne koło,. A pracy zmienić nie da rady bo jednak mój P całe życie fizycznie to teraz nie da rady zmienić branży. Lekarz powiedział że praca za kółkiem to mniejsze zło.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Do góry