reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja tez dzisiaj pół nocy nie spałam, dzisiaj mam zamiar powiedzieć o ciąży w pracy i się denerwuje..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, a mnie okropnie mdli i ciagnie na wymioty, ale nie mogę nic zjeść ani za dużo pić przed tym badaniem cukru,takie zalecenia. Męczę sie sama ze sobą i czekam na partnera :(
 
Ja tez dzisiaj pół nocy nie spałam, dzisiaj mam zamiar powiedzieć o ciąży w pracy i się denerwuje..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Przed tym zawsze jest stres, ale dasz rade trzymam kciuki. Bedzie dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Moja wizyta jest na szczescie rano bo 8.30 wiec szybko zleci do tego czasu, tym bardziej, ze musze jechac szkole otworzyc i wracam, core M wyszykuje do szkoly i zawozimy ja do kuzynki. Stamtad pujdzie do szkoly. Starszy syn i tak wychodzi codziennie o 7.50 wiec akuracik wszystko sie zapielo [emoji4]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Hej dziewczyny, a mnie okropnie mdli i ciagnie na wymioty, ale nie mogę nic zjeść ani za dużo pić przed tym badaniem cukru,takie zalecenia. Męczę sie sama ze sobą i czekam na partnera :(
Wspolczuje [emoji53]
Mnie tez dzis meczy bardziej niz wczoraj np. M mowi ,ze to ze stresu [emoji58]

"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
 
Ja tez mam duphaston 2x1 na razie nie wiem do kiedy. Tez po poronieniu i po plamieniach w obecnej ciąży.
Tak w ogóle moja lekarka pierwszej ciąży poronionej w 5 tygodniu samoistnie nie uznała jako ciąża i wpisane mam w karcie ciąża 1 poronień 0, dopiero zauważyłam na wczorajszej wizycie i trochę mi przykro :/
ja też w obecnej ciąży jestem na duphastonie 3x1, po wcześniejszym poronieniu a w tej ciąży miałam liczne plamienia..
 
Dziewczyny z UK, pomocy! Wlasnie skończyłam 12 tydzien. Prawie miesiąc temu byłam u GP i powiedział, ze zabukuje moje skany, ale nic ze szpitala nie przyszło. Po kolejnych dwóch tygodniach miałam spotkanie z położna i ona stwierdziła, ze na pewno nie zabukowal, bo nawet nie jestem w systemie i powiedziała, ze ona to zrobi. Przy okazji wspomniałam, ze nie bedzie mnie kraju od 3 do 10 października i zapewniła mnie, ze weźmie to pod uwagę podczas bukowania. Minęły prawie kolejne dwa tygodnie, a ja dalej nie dostałam żadnego listu.. Kto Wam bukowal skany? Do kogo mam teraz dzwonić, GP, położna czy szpital? Kurde jakbym mało stresu miała w ciazy to jeszcze nie wiem na czym stoję...
Mi położna zabukowala na pierwszej wizycie i od razu dostałam skierowanie na scan
 
reklama
Dzien Dobry Dziewczyny, ide dzis na prenatalne usg ,trzymajcie kciuki prosze [emoji4]
Ze stresu spac nie moglam [emoji32]


"Wiatr moze mocno wiac, ale gora i tak mu sie nie pokloni"
Powodzenia kochana !

Też mam tak zawsze przed wizytami [emoji33]


Hej laski .

Trochę mnie nie było... Jakiś kryzys .
Już trochę lepiej ...


Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry