reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Jak to "jak by wiedzieli to by dzwonili po policje".. Czyli wejścia do szpitala nikt nie pilnuje? Masakra. Chyba trzeba sie do szpitala z psem struzujacym wybierać... Poza tym, mogli dalej dzwonić! Czy chłop uciekł?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie u mnie w szpitalu nikt nie pilnuje kto wchodzi i wychodzi.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) ja juz tez na nogach od 3 spałam niespokojnie bo tak wichura była u nas.... teraz juz słoneczko świeci - zapowiada się piękny dzień :)

Nienawidzę takie patologii, dobrze że wszystko się dobrze dla Ciebie skończyło i wychodzisz :*

Miłego dnia :* :)
 
Alunia ja na Twoim miejscu zadzwonilabym po policje. Ta dziewczyna powinna byc pod czyjas opieka bo to bardzo niebezpueczne dla niej i dziecka. Mozesz to gdzies zglosic? Czasem wtstarczy 1 telefon zeby uratowac komus zycie.
 
reklama
dziewczyny mam gp wizyte na 11:30 w sumie nie spodziewam sie niczego ;) procz zwolnienia no moze jesli mi wolno to na szybko fizjoterapie /akupunkture skierowanie...bo nawet jesli dadza codeine to troche sie boje w pierwszym trymestrze..

dziewczyny brazowookiej cos dawno nie bylo...:(
 
Do góry