reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Mnie właśnie dziś brzuch pobolewa
Ja dzisiaj poznaję swój żołądek na nowo. Boli z przerwami jakby na głód. Coś zjem, chwila spokoju i nudności z odruchem wymiotnym przy czym nic poza poranną żółcią nie wyszło :( Na dodatek boli mnie głowa i mam lekkie zawroty. Chce mi się ryczeć (bez powodu?). Najgorsze ze jestem w pracy i trzeba się choć ciut skupić. Samo patrzenie w monitor mnie podbija... Niech ten dzień już się skończy...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam dzisiaj okropne zawroty głowy, co się nie schyle, czy za dużej postoje i już samoloty. Od rana miałam mdłości ale już jest ok. Dobrze ze ja w domu. W ogóle w tej ciąży jestem totalnie bez energii, wkurza mnie to że nic mi się nie chce, kurde jakby ktoś powietrze że mnie spuścił. I jeszcze pada cały dzien

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
O matko kefir... Aż mnie cofa... Jak widać każda inaczej ;) Mój synek ostatnio wstaje codziennie po 6 więc oczywiście wstaje z Nim.. w pracy ledwo siedzę, po pracy cały czas z synkiem, zasypia o 20 ja mam zawsze tyle planów, a ledwo daję radę się wykąpać... Ale nie walczę z tym i po prostu robię tylko tyle co muszę np obiad.
 
Ja dzisiaj poznaję swój żołądek na nowo. Boli z przerwami jakby na głód. Coś zjem, chwila spokoju i nudności z odruchem wymiotnym przy czym nic poza poranną żółcią nie wyszło :( Na dodatek boli mnie głowa i mam lekkie zawroty. Chce mi się ryczeć (bez powodu?). Najgorsze ze jestem w pracy i trzeba się choć ciut skupić. Samo patrzenie w monitor mnie podbija... Niech ten dzień już się skończy...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny u mnie wymioty zaczęły się od 5 tygodnia i dziś pierwszy dzień bez !! Nie wierzę !! Pani w Aptece poleciła tabletki lokomotiv do ssania dla dzieci (one są z imbirem ) jak tylko otworzyłam oczy wzięłam tabletke i po jakimś czasie zjadłam bake rollsa leżąc i szok ! Nie zwymiotowalam :biggrin2:
 
reklama
Do góry