reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

majorka1988 ja wczoraj miałam okropna ochotę na ogórkówa, ja do sklepu a tam nie ma ogórków, no to ugotowałam warzywna, ale to nie to. Dzisiaj jedziemy do miasta na zakupy to kupię i jutro ugotuje, bo będzie za mną chodzić i nic innego mnie nie zadowoli.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
majorka1988 ja wczoraj miałam okropna ochotę na ogórkówa, ja do sklepu a tam nie ma ogórków, no to ugotowałam warzywna, ale to nie to. Dzisiaj jedziemy do miasta na zakupy to kupię i jutro ugotuje, bo będzie za mną chodzić i nic innego mnie nie zadowoli.

p19ucsqvyg9mlpha.png
Ja to na swoich ogorkach robie[emoji7] od 7 lat kisze swoje i inne mi nie podchodza

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ja to na swoich ogorkach robie
emoji7.png
od 7 lat kisze swoje i inne mi nie podchodza

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ja to na swoich ogorkach robie[emoji7] od 7 lat kisze swoje i inne mi nie podchodza

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Majorka1988 ja też robię swoje kiszonki i tylko w słoikach pod gumkę ;) PS. Jeśli końcówka twojego Nicku to Twoj rok urodzenia ,to jesteśmy w tym samym wieku ☺:yes:
 
ja też uwielbiam ogórkową :)

moje chłopaki dziś pod nadzorem szykują sobie plecaki, worki, ubrania na poniedziałek itd... ;)
opisują, wybierają, roboty jest z tym sporo. chyba już wszystko mamy.
musze im tylko dokupić spodnie do mundurków.
już pozamawiałam. starszy coś będzie miał jeszcze na poniedziałek, a młodszy nie wiem w czym pójdzie ;) może znajde jakieś zwykłe spodnie w szafce. starszy był dużo wyższy jak szedł do szkoły więc na młodszego nic nie pasuje, wszystko za wielkie.
I jakies dressy cieplejsze na wf jeszcze będą mi brakowały. na razie wybiorę coś, ale z czasem muszę dokupić.


na wizycie dziś ok. mam założoną karte ciąży I dostałam zwolnienie d0 29.09.. I 29 nastepna wizyta.
pobrał mi cytology I dostałam skierowanie dodatkowo na krzywą cukrową, bo cukier 98 mi wyszedł. niby w normie się mieści, ale ten mój lekarz jak jest w górnej granicy to daje skierowanie na obciążenie glukozą od razu. dostałam też skierowanie na usg prenatalne.
testu papa jednak nie robię.
 
Majorka1988 ja też robię swoje kiszonki i tylko w słoikach pod gumkę ;) PS. Jeśli końcówka twojego Nicku to Twoj rok urodzenia ,to jesteśmy w tym samym wieku [emoji5]:yes:
Dziewczyny ale macie fajnie ze macie z czego przetwory robic... ja przez kilka lat probowalam robic ogorki ale niestety w Irlandii nie ma ogorkow gruntowych a te co przychodza z polski do polskich sklepow sie nie do konca nadaja... przez kilka lat eytrwale robilam ale wiekszosc szla do kosza. Po prostu te ogorki sa wytarzane w chemii zeby sie trzymaly przez cala droge i do tego przychodza w duzych workach plastikowych wiec nie raz sa zaparzone. Robie malosolne latem i na tym sie konczy... szkoda pracy..
 
Uwielbiam ogorkowa[emoji7]
Nio ja wczoraj jadlam ogorkowa :)

a pomidorowke lubicie ? Bleeeeee

Dziewczyny ale macie fajnie ze macie z czego przetwory robic... ja przez kilka lat probowalam robic ogorki ale niestety w Irlandii nie ma ogorkow gruntowych a te co przychodza z polski do polskich sklepow sie nie do konca nadaja... przez kilka lat eytrwale robilam ale wiekszosc szla do kosza. Po prostu te ogorki sa wytarzane w chemii zeby sie trzymaly przez cala droge i do tego przychodza w duzych workach plastikowych wiec nie raz sa zaparzone. Robie malosolne latem i na tym sie konczy... szkoda pracy..
Moj M. kupuje w ruskim sklepie ogorki I robi malosolne -wychodza pycha. A kiszone kupuje :)

ja też uwielbiam ogórkową :)

moje chłopaki dziś pod nadzorem szykują sobie plecaki, worki, ubrania na poniedziałek itd... ;)
opisują, wybierają, roboty jest z tym sporo. chyba już wszystko mamy.
musze im tylko dokupić spodnie do mundurków.
już pozamawiałam. starszy coś będzie miał jeszcze na poniedziałek, a młodszy nie wiem w czym pójdzie ;) może znajde jakieś zwykłe spodnie w szafce. starszy był dużo wyższy jak szedł do szkoły więc na młodszego nic nie pasuje, wszystko za wielkie.
I jakies dressy cieplejsze na wf jeszcze będą mi brakowały. na razie wybiorę coś, ale z czasem muszę dokupić.


na wizycie dziś ok. mam założoną karte ciąży I dostałam zwolnienie d0 29.09.. I 29 nastepna wizyta.
pobrał mi cytology I dostałam skierowanie dodatkowo na krzywą cukrową, bo cukier 98 mi wyszedł. niby w normie się mieści, ale ten mój lekarz jak jest w górnej granicy to daje skierowanie na obciążenie glukozą od razu. dostałam też skierowanie na usg prenatalne.
testu papa jednak nie robię.
a czemu jestes na zwolnieniu ?

Pomidorowka to tylko na kielbasie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
oooo to podobnie bo ja robie cos ala pomidorowa na pancettie ( ala boczek /skwarki ) i nie kwasna ale za to dodadaje perelki mozzarelli :)

Dziewczyny melduje po wizycie wszystko w porzadku[emoji7]
super:) a co mialas za wizyte? usg?

Ja lubiłam ,2 dni temu sobie ugotowałam ale tak mi smierdziala , że spakowalam w słoiki i porozdawalam :eek::eek:
ha ha hormony ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry