reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

ano i gp z ktora rozmawialam o codeinie jest na urlopie i moj wlasny gp tez wiec gp na dyzurze chce ze mna jeszcze raz porozmawiac( ona wogole bardzo ostrozna 6 razy po sterydy musialam przychodzic no sie bala raz na 6tyg przepisac )...wiec musze sie umowic na wizyte na piatek...w sumie to moze cos innego jest w stanie zaoferowac fizjoterapie np? chociaz ja to przerabialam kilkakrotnie z malym skutkiem...zakladam ze masaze moge miec w ciazy a akupunktura ktos wie?
 
reklama
Na szczescie drugiemu kropkowi nic nie jest! A co lekarz powiedzial o tym co obumarl? Mialas drugi pecherzyk z zarodkiem na usg? Przepraszam ze tak dopytuje ale sama nie wiem czego sie w piatek spodziewac na usg bo ostatnio mialam jeden pusty pecherzyk
na pierwszym USG, które miałam 14.08 wyszły mi dwa pęcherzyki z zarodkami, niestety tak wyszło że jeden był silniejszy i normalnie się rozwijała ten drugi musiał mieć jakieś problemy i dlatego nie udało się go utrzymać. we wcześniejszej ciąży którą straciłam miałam puste jajo płodowe chociaż było podejrzenie że to zaśniad.
 
Zobaczysz człowieka z ogonem i bijącym sercem. Kwestia ilości sztuk... Wszystko będzie dobrze!
Dobrze, że Tobie tez apetyt wraca bo już sie zaniepokoilam sobą...obudziłam sie taaaka głodna...


Czesc dziewczyny.

Troche sie podjaralam tym usg dzis ;) ciekawe co zobacze?
z ciazowych to apetyt mi wraca ..wieczorami i juz niestety mam ochote na slodycze :(
 
apetyt owszem ale cieszy mnie to malo bo ja zaraz zrobie sie grubasna
zwlaszcza ze w dzien mi sie nie chce jesc lub mdli mnie caly dzien za to wieczorem i serek bym zjadla i pare ciasteczek ( teraz dopiero widze ze dziwna to byla kombinacja ciazowa -ser zolty ciastka takie orzechy z kremem i papryka) :( teraz jestem size10 a mniejsza bylam startujac w pierwszej ciazy a skonczylam na rozmiarze ciazowy 16!!!!
 
Hejo. Dostałam termin na 29 kwietnia wiec sie do was zaliczę.
A mam pytanie czy kończynie kp będąc w drugiej ciąży ? Mi lekarka kazała i tak zrobiłam ale sie zastanawiam czy nie jest zbyt zapobiegliwa bowiem ze generalnie mozna karmić w ciąży
Witaj @Kindzior [emoji3]
Sorki, nie pomoge w kwestii kp w czasie ciazy ze wzgledu na rozbieznosc pomiedzy moimi ciazami (kilka dobrych lat) , a nie chce tez przytaczac co gdzie slyszalam na ten temat, gdyz to moga byc tylko jakies sciemy. Najlepiej bedzie jak wypowiedza sie dziewczyny,ktore sa w takiej sytuacji,albo byly [emoji3]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
apetyt owszem ale cieszy mnie to malo bo ja zaraz zrobie sie grubasna
zwlaszcza ze w dzien mi sie nie chce jesc lub mdli mnie caly dzien za to wieczorem i serek bym zjadla i pare ciasteczek ( teraz dopiero widze ze dziwna to byla kombinacja ciazowa -ser zolty ciastka takie orzechy z kremem i papryka) :( teraz jestem size10 a mniejsza bylam startujac w pierwszej ciazy a skonczylam na rozmiarze ciazowy 16!!!!
Chcesz się licytować? No to uwaga - poprzednią ciążę zaczynałam z wagą 52 a kończyłam z 70. Wyglądałam jak mastodont. I naprawdę nie jadłam dużo, a teraz zaczynam z wyższą wagą - zachorowałam na niedoczynność i wbiłam 10kg w ciągu kilku miesięcy i pomimo stabilizacji hormonów nie chudnę...to co będzie teraz??? Muszę się mega pilnować. Cały dzień mogę nic nie jeść bo i tak ląduje w muszli, a wieczorem głód! Mój faworyt kanapka z żółtym serem, pomidorem i cebulką
 
Hej. Nadrobie Was później . Szykuje się na usg. Wczoraj myślałam że zejdę. Zaczął mnie boleć żołądek Ale tak dziwnie. Ból promieniaowal na plecy i brzuch. Tak strasznie bolało że prawie straciłam przytomność. Byłam cala mokra. Nie wiem co to było. Karetka nie chciała przyjechać. Mąż dodzwonić się do nocnej pomocy lekarskiej i kazali wziąć paracetamol....z czasem przeszło . Noe wiem co to było! Bolało strasznie.... [emoji21]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chcesz się licytować? No to uwaga - poprzednią ciążę zaczynałam z wagą 52 a kończyłam z 70. Wyglądałam jak mastodont. I naprawdę nie jadłam dużo, a teraz zaczynam z wyższą wagą - zachorowałam na niedoczynność i wbiłam 10kg w ciągu kilku miesięcy i pomimo stabilizacji hormonów nie chudnę...to co będzie teraz??? Muszę się mega pilnować. Cały dzień mogę nic nie jeść bo i tak ląduje w muszli, a wieczorem głód! Mój faworyt kanapka z żółtym serem, pomidorem i cebulką
W pierwszej ciazy tez przytylam 18 kg i zaczynalam od 50 kg czulam sie jak behemot yeti gigant [emoji23] na szczescie zrzucilam bardzo szybko. Na pierwszy roczek synka juz mialam wage z przed ciazy [emoji3] . W drugiej przytylam tylko 9 kg [emoji16] . Teraz zaczynam 3 ciaze z waga 59 kg az sie boje...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry