reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
U mnie bedzie rocznikowe 7 i 4 lata roznicy.
Zawsze chciałam miec 3 dzieci i mój maz nie miał nic do gadania[emoji6] ja mam tylko siostrę i teraz gdy oba mieszka za granicą to jestem tu sama jak palec, więc to też jakoś mnie przekonywało do tego zeby miec trójkę dzieci, żeby gdyby nas zabrakło żeby mieli siebie nawzajem

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dziewczyny serduszko pieknie puka. Mój lekarz prowadzący nie widzi nic niepokojacego. Oczywoscie mam się oszczędzać ale to jak każda kobieta w ciaxy. A tamtego co kazał mi się spodziewać najgorszego to delikatnie mówiąc na drzewo... owszem ciaza jest o tydz mniejsza i nie wiem jak to możliwe bo wiem dokładnie kiedy to się stało i był to tylko raz ale mówił ze co druga jest mniejsza wiec jestem spokojniejsza. Oby wszystko skończyło się dobrze :)
 
kredka - musi być dobrze!!!:yes:

Zawsze chcieliśmy mieć dużo dzieci, a mamy warunki na to i chęci więc czemu nie :)

no właśnie ;) jak u nas :)

Gusiek - to super :-) :)
ja mam wizytę 15:45 I już truchleję z niepokoju czy na pewno puka....

someone - o, az tak ładnie ze można się pokąpać?
u nas dziś słabo. chłodny wiatr wieje
 
Dziewczyny znalazlam zloty srodek na nudnosci- OMEPRAZOLE 20mg. Lykam go zaraz po przebudzeniu ,okolo 15 min przed wstaniem z lozka i caly dzien czuje sie ok [emoji16]
Bole glowy nadal dokuczaja, ale wole to niz uczucie, ze wszystko stoi mi w gardle [emoji32]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
He he ja to mam przepisyywane cale zycie...niestety na mnie nie dziala nic a nic.a mojek kumpeli lekarz natychmiast kazal odstawic w ciazy...:(
 
Dziewczyny serduszko pieknie puka. Mój lekarz prowadzący nie widzi nic niepokojacego. Oczywoscie mam się oszczędzać ale to jak każda kobieta w ciaxy. A tamtego co kazał mi się spodziewać najgorszego to delikatnie mówiąc na drzewo... owszem ciaza jest o tydz mniejsza i nie wiem jak to możliwe bo wiem dokładnie kiedy to się stało i był to tylko raz ale mówił ze co druga jest mniejsza wiec jestem spokojniejsza. Oby wszystko skończyło się dobrze :)
Super :)
 
reklama
Do góry