reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny a jaka u Was różnica wieku między Potomstwem? [emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie będzie prawie 4lata[emoji5]
Mi jest zawsze żal jedynakow (mój mąż jest) i tak naprawdę poza rodzicami nie ma już nikogo tak bliskiego. Kuzynostwo pozakladalo rodziny i też kontakt teraz rzadszy niż kiedyś. Ja mam 3rodzeństwa i choć nie zawsze było łatwo teraz mamy siebie[emoji1] no i jesteśmy bardzo zzyci [emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My już podczas pierwszej ciąży wiedzieliśmy, że nasza córeczka musi mieć rodzeństwo. Nie wyobrażam sobie że miałaby wychowywać się sama. Zresztą zawsze sobie powtarzam, że jeśli nas kiedyś obok niej zabraknie to zawsze będzie miała brata lub siostrę. Dla mnie to normalne myślenie i nie rozumiem koleżanek, które świadomie nie chcą mieć wiecej dzieci, bo np. przy pierwszym były zmęczone, nikt im nie pomagał, itp. Ja też większość czasu sama zajmuje się córeczką i jakoś daję radę [emoji6][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mogę zapytać co Was skłoniło do podjęcia decyzji o kolejnym Dziecku? Np mając już dwójkę wyrosnietych I od nowa pieluchy...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Moje dzieciaki sa w wieku 12 i 8 lat wiec jak malenstwo sie urodzi bedzie roznica 13 lat i 9 lat. Co mnie sklonilo? Raczej zaczelam zagladac do wozkow [emoji3] , po za tym moja szwagierka urodzila w marcu tego roku , a ja bylam z nia przy cesarce i tzymalam malego Leosia tuz zaraz jak go wyjeli z brzuszka i i ja go mierzylam i wazylam z pielegniarka [emoji3] po tym zamarzylam sobie miec jeszcze jedno dziecko [emoji3] I za nim podjelam ta decyzje dniami i nocami sie zastanawialam czy dobrze robie no i zdecydowalam, ze tak! [emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny znalazlam zloty srodek na nudnosci- OMEPRAZOLE 20mg. Lykam go zaraz po przebudzeniu ,okolo 15 min przed wstaniem z lozka i caly dzien czuje sie ok [emoji16]
Bole glowy nadal dokuczaja, ale wole to niz uczucie, ze wszystko stoi mi w gardle [emoji32]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam troje rodzeństwa, mój mąż też. Ja jestem najmłodsza z rodzeństwa moja najstarsza siostra jest 11 lat starsza ode mnie. Zawsze możemy na siebie liczyć, nigdy nie wyobrażałam sobie żeby moje dziecko nie miało by mieć rodzeństwa. Inna sytuacja gdy ktoś poprostu nie może mieć więcej dzieci, to oczywiście zrozumiałe. Cieszę się z takiego obrotu spraw, i nie mogę się doczekać reakcji moich księżniczek na wieść o rodzeństwie [emoji16] może być kłopot z młodsza bo ona koniecznie chce mieć siostrę Agatke, ciekawa jestem jej reakcji jeśli okaże się że będzie jednak brat [emoji53]

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
ja też mam jakiś taki sentyment do takich maluszków 3kg :-D:-D uwielbiam :yes:
jakoś tak 2 była odchowana, samodzielna, więc doszliśmy do wniosku ze czas na kolejne :wink:
4 te miało być troche później, ale w sumie może być I teraz bo syt w pracy nieciekawa.
poza tym bardzo lubię dzieci :wink:
 
U mnie bedzie 6.4 roku różnicy. Niby sporo ale córka uwielbia małe dzieci. Wolałaby siostrę niż brata ale na placu zabaw opiekuje się również małymi chłopcami. Chyba będzie dobrze ;)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry