reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Moja Nati za wózkiem nie przepada, zdecydowanie bardziej pasuje jej nosidło ergonomiczne. Jak urodzi się Maleństwo to kupimy pewnie chustę i rozpoczniemy swoją przygodę z motaniem. Koleżanka ma dzieciaki z małą różnicą wieku i bardzo chwali sobie to rozwiązanie, więc spróbujemy i my [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dziewczynki maja 4 i 6 lat, więc różnica będzie 5 i 7 lat prawie, teraz mi się wydaje że to mało, bo jak poradzić sobie z trójka, a z drugiej strony wydaje się dużo.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
A mogę zapytać co Was skłoniło do podjęcia decyzji o kolejnym Dziecku? Np mając już dwójkę wyrosnietych I od nowa pieluchy...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
PaniPe - ja nie mogę za dużo nosić ze wzgl na kręgosłup. troche motałam w chuste maleństwo, ale bardzo rzadko. jednak częściej leżał na podłodze lub w leżaczku lub w wózku.
odkąd miał ok pół roku to czasem używamy nosidło ergonomiczne, ale to tylko w wyjątkowych przypadkach, kiedy wózek nie da rady (np. po lesie)
 
Aguska11 ciekawe pytanie, to się dzieje instynktownie, tak mi się wydaje. Ja np. zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, jeszcze rok temu nie zdecydowałabym się na kolejną ciążę i myślałam sobie a po co mi te pieluchy, nieprzespane noce znowu. Ale minął jakis czas, dziewczynki zaczęły mówić o rodzeństwie, zaczęłam zazdrościć koleżankom ciąż, poczułam instynkt i bach. Ja natomiast czasem zastanawiam się dlaczego małżeństwa nie decydują sie np. na drugie dziecko. Mysle że to działa w obie strony, jedni pragną dzieci, a niektórzy nie czują potrzeby posiadania dużej rodziny.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
reklama
Aguska11 ciekawe pytanie, to się dzieje instynktownie, tak mi się wydaje. Ja np. zawsze chciałam mieć trójkę dzieci, jeszcze rok temu nie zdecydowałabym się na kolejną ciążę i myślałam sobie a po co mi te pieluchy, nieprzespane noce znowu. Ale minął jakis czas, dziewczynki zaczęły mówić o rodzeństwie, zaczęłam zazdrościć koleżankom ciąż, poczułam instynkt i bach. Ja natomiast czasem zastanawiam się dlaczego małżeństwa nie decydują sie np. na drugie dziecko. Mysle że to działa w obie strony, jedni pragną dzieci, a niektórzy nie czują potrzeby posiadania dużej rodziny.

p19ucsqvyg9mlpha.png
U mnie podobna droga do zajścia w 3 ciążę [emoji4]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry