reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Powiem Wam, że ja to chyba zaczynam mieć jakieś zaburzenia psychiczne...Ciąża planowana, radość z 2 kresek, a teraz mam schizy 2 razy dziennie...tzn od rana super ale strasznie martwię się, czy wszystko będzie Ok z maluszkiem, a po południu jestem przerażona, że w ogóle jestem w ciąży! Nie miałam takich jazd jak byłam w ciąży z moim synkiem. Pogarsza mi się z wiekiem, czy jak???az mam wyrzuty sumienia. Dzisiaj już weszłam w fazę popołudniową - co to będzie? Jak zaareaguje nasz 6 latek? Może jesteśmy za starzy? całe życie poukładane i znowu będzie chaos?OMG co się ze mną dzieje???!!!

Mam mega mdłości jak w pierwszej ciąży. Pierwsze bliskie spotkania z muszlą już za mną...
 
reklama
Witam nowe ciężarówki [emoji16]
Ja wczoraj przesadziłam z robota , pół nocy nie spałam tak mnie plecy bolały . Rano jak się podcieralam to była krew taka jasno różowa . Na szczęście teraz się nic nie dzieje.
Jutro lecę do Polski , więc będę czuć się bezpieczniej i pójdę do gina .

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
Nie boisz sie latac? My mamy chrzciny w pl w pazdzierniku i m jest chrzestnym i leci sam bo ja nie chce ryzykowac
 
Dziewczyny znacie jakieś sposoby żeby wypić chociaż szklankę soku z buraków :D mnie aż cofa a wiem ze się przyda żelazo :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tymi rybami wędzonymi w ciąży? Siostra przywiozła pyszności z nad Bałtyku, najadłam się do syta a w głowie żarówka że chyba nie do końca można, w internecie różne informacje i już zgupiałam

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny znacie jakieś sposoby żeby wypić chociaż szklankę soku z buraków :D mnie aż cofa a wiem ze się przyda żelazo :)

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym się nie zmuszała na siłę . Może barszczyk lepiej ?

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.

Oficjalnie jeszcze nie dołączam, bo stoję okrakiem między kwietniem a majem i nie umiem się zdecydować :-D ale rozbawił mnie bardzo ten Klub Geriatrycznych Mamusiek :laugh2: Ja mam 39 :laugh2: I dzisiaj rano zobaczyłam dwie kreski.

Powiem Wam, że 7 lat temu na BB byłam jedną z najstarszych mam a teraz aż mi się micha cieszy jak Was czytam. Same młódki:laugh2:
 
Do góry