reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Heja :) witam nowe mamy i gratuluję :)
Ja właśnie wstawiłam sernik do piekarnika :D sama pewnie nie tknę ale reszta się ucieszy :) miłego wieczoru życzę :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja upieklam babke cytrynowa i az nie moge uwierzyc ze wyszedl zakalec! Taka mialam ochote. Nie pamietam kiedy mi jakies ciasto nie wyszlo..
 
Ale robicie smaka[emoji3][emoji3] chociaż pewnie na smaku by się skończyło [emoji3][emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzizes ale chyba nikt w moim wieku nie jest w pierwszej ciąży.. ... matki geriatryczne..... cholera ja czuje Max na 30 lat hmmmmmmmmmm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powiem Wam, że ja to chyba zaczynam mieć jakieś zaburzenia psychiczne...Ciąża planowana, radość z 2 kresek, a teraz mam schizy 2 razy dziennie...tzn od rana super ale strasznie martwię się, czy wszystko będzie Ok z maluszkiem, a po południu jestem przerażona, że w ogóle jestem w ciąży! Nie miałam takich jazd jak byłam w ciąży z moim synkiem. Pogarsza mi się z wiekiem, czy jak???az mam wyrzuty sumienia. Dzisiaj już weszłam w fazę popołudniową - co to będzie? Jak zaareaguje nasz 6 latek? Może jesteśmy za starzy? całe życie poukładane i znowu będzie chaos?OMG co się ze mną dzieje???!!!

Mam mega mdłości jak w pierwszej ciąży. Pierwsze bliskie spotkania z muszlą już za mną...
Hej ja tez tak mialam jeszcze do niedawna trulam dziewczynom strasznie na forum....niby radosc zjednej strony a zdrugiej panika i strach...tez nie jestem najmlodsza jak sie dzidzia urodzi to bede miala 37lat -synek tez 6 letni i tez strach o to jak to bedzie...czy dam rade???
U mnie jest poprawa 100% znaczy przeszlo jak reka odjal wiec tez sie zastanwiam czy to nie byl efekt gwaltownego odstawienia tramadolu i teskonota za synkiem ktory 3 tyg byl na wakacjach w Pl...
A swoja droga to ciezko byc z wizyta w Pl i latac po rodzinnie i sie usmiechac jak mowia ze czas na drugie dziecko albo Twoja ulubiona nalewke wyciagaja etc....;)
Dzis powrot do Uk :)
z ciazowych nic sie nie zmienilo-moxe ciit wiecej jem ale to na roxum bardxiej plus babcine smakolyki kto by nie jadl;)
zastanawia mnie jedno tylko ze kompletnie mnie od slodyczy odrzucilo...czyzby znow chlopczyk?;) chociaz w ciazy z synkiem wcinalam slodkie az mi sie uszy trzesly....i tak w glebi serca mam nadzieje ze to dziewczynka bo my samych chlopakow mamy w rodzinie....

Milego dnia Mamusie. cos jakos nim ostatnio nie mial wizyt usg bety???

ja po powrocie musze z Gp ta krew w moczu i cisnienie zalatwic plus prywatny gin jak zaczne 7 tydz bo Ciekawosc mnie zzera czy wszysyko ok :)
 
Do góry