reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny jak sobie radzicie z nudnosciami? Od kilku dni męczą mnie różnych porach. Nie wymiotuje ale jest mi mocno niedobrze i tak az ciężko na żołądku. Najgorsze są te upały. Dzisiaj mam wesele i chciałabym się czuć w miarę możliwie niestety od rana kiepsko sie czuje. Poradzicie cos?

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A skad takie różnice? Po 2 dniach az 320% a po tygodniu tylko 155%? Czy po tygodniu nie powinno być wiecej niz po 2 dniach to przecież az 7 dni?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Źle się wyraziłam - dzienny przyrost przez 7dni byl 155%

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z nudnosciami? Od kilku dni męczą mnie różnych porach. Nie wymiotuje ale jest mi mocno niedobrze i tak az ciężko na żołądku. Najgorsze są te upały. Dzisiaj mam wesele i chciałabym się czuć w miarę możliwie niestety od rana kiepsko sie czuje. Poradzicie cos?

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
ja s cukierki imbirowe wcinam, pomagają

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z nudnosciami? Od kilku dni męczą mnie różnych porach. Nie wymiotuje ale jest mi mocno niedobrze i tak az ciężko na żołądku. Najgorsze są te upały. Dzisiaj mam wesele i chciałabym się czuć w miarę możliwie niestety od rana kiepsko sie czuje. Poradzicie cos?

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam imbir w tabletkach dla ciężarnych w składzie.Czy pomaga nie wiem,bo mdłości nie mam.Ostatnio mnie zawroty głowy męczą i robi mi się słabo i problemy z żołądkiem.Na to akurat pije rumianek i koper włoski.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak sobie radzicie z nudnosciami? Od kilku dni męczą mnie różnych porach. Nie wymiotuje ale jest mi mocno niedobrze i tak az ciężko na żołądku. Najgorsze są te upały. Dzisiaj mam wesele i chciałabym się czuć w miarę możliwie niestety od rana kiepsko sie czuje. Poradzicie cos?

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od wczoraj zaczelam wymiotowac a mdlosci sie nasilaly wczesniej. Pije wode z cytryna i imbirem bo podobno pomaga i tak mi doradzono wiec moze sprobuj. Nawet wczoraj jak jechalam do lekarza mialam butelke z woda i tam wrzucilam.kawalki cytryny i imbiru
 
Hej! Jestem nowa! Milo mi Was wszystkie poznać [emoji4] jestem w 4 tc i zastanawiam się czy Wy też macie podobnie- od wczoraj strasznie rozbolał mnie kręgosłup :( mam już od jakiegoś czasu problemy z kręgosłupem, ale wczoraj mi się nasiliły bóle. Razem z bólami pojawiły się takie znikome brązowe plamienia. Ma któraś mamusia podobnie?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Jestem nowa! Milo mi Was wszystkie poznać [emoji4] jestem w 4 tc i zastanawiam się czy Wy też macie podobnie- od wczoraj strasznie rozbolał mnie kręgosłup :( mam już od jakiegoś czasu problemy z kręgosłupem, ale wczoraj mi się nasiliły bóle. Razem z bólami pojawiły się takie znikome brązowe plamienia. Ma któraś mamusia podobnie?

Napisane na Redmi 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja plamilam na taki bezowo brazowy przez kilka dni i lekarz mi powiedzial ze przez to kilka dni trwa implantacja jak maluszek sie wgryza i to wlasnie to. A plecy mnie tez pobolewaja i tez sie ich obawiam bo mam od zawsze problem. Za kilka miesiecy chyba trzeba bedzie sie rozejrzec za pasem podtrzymujacym brzuch bo sa takie zeby odciazyc kregoslup
 
reklama
Skonsultuj te plamienie z lekarzem, u mnie takie plamienie pare miesiecy temu przerodzilo sie w krwawienie i nie zdazylam do lekarza :(

Napisane na SM-T555 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry