reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny byłam u drugiego lekarza brak przeplywow, echa zarodka brak.. dziecina sie nie rozwija.. odstawiono mi wszystkie leki i czekam na najgorsze przeplakalam cały wieczór, cała noc, i dzisiaj do 15 ! Mąż mi przetłumaczył, że może nasz aniołek był potrzebny tam w niebie, że teraz będzie strzegł nasza córeczkę i nas. Musiałam się ogarnac dla córki bo plakala razem ze mną..




Wam dziewczyny życzę nudnych i terminowych ciąż! Trzymajcie się i dziękuje wam za wsparcie!!:(:(:no:
 
reklama
Zaneta przykro mi strasznie :frown:Wiem co czujesz, ja nadal nie moge sie pogodzic z tym co sie stalo. Mam nadzieje, ze szybko spotkamy sie na jakims nastepnym watku i szczesliwie dotrwamy obie do konca! Trzymaj sie jakos Kochana dla corci! Ja sie staram.
 
Hej dziewczyny byłam u drugiego lekarza brak przeplywow, echa zarodka brak.. dziecina sie nie rozwija.. odstawiono mi wszystkie leki i czekam na najgorsze przeplakalam cały wieczór, cała noc, i dzisiaj do 15 ! Mąż mi przetłumaczył, że może nasz aniołek był potrzebny tam w niebie, że teraz będzie strzegł nasza córeczkę i nas. Musiałam się ogarnac dla córki bo plakala razem ze mną..




Wam dziewczyny życzę nudnych i terminowych ciąż! Trzymajcie się i dziękuje wam za wsparcie!!:(:(:no:
Strasznie mi przykro[emoji17]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny byłam u drugiego lekarza brak przeplywow, echa zarodka brak.. dziecina sie nie rozwija.. odstawiono mi wszystkie leki i czekam na najgorsze przeplakalam cały wieczór, cała noc, i dzisiaj do 15 ! Mąż mi przetłumaczył, że może nasz aniołek był potrzebny tam w niebie, że teraz będzie strzegł nasza córeczkę i nas. Musiałam się ogarnac dla córki bo plakala razem ze mną..




Wam dziewczyny życzę nudnych i terminowych ciąż! Trzymajcie się i dziękuje wam za wsparcie!!:(:(:no:
Strasznie mi przykro [emoji52][emoji52]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny byłam u drugiego lekarza brak przeplywow, echa zarodka brak.. dziecina sie nie rozwija.. odstawiono mi wszystkie leki i czekam na najgorsze przeplakalam cały wieczór, cała noc, i dzisiaj do 15 ! Mąż mi przetłumaczył, że może nasz aniołek był potrzebny tam w niebie, że teraz będzie strzegł nasza córeczkę i nas. Musiałam się ogarnac dla córki bo plakala razem ze mną..




Wam dziewczyny życzę nudnych i terminowych ciąż! Trzymajcie się i dziękuje wam za wsparcie!!:(:(:no:
3maj się Kochana :* [emoji173] i nie poddawaj, strasznie mi przykro :(

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na strychu od wieków płonęły trzy świece. Pierwszą świecą była miłość, powiedziała „Tyle jest bólu na świecie, tyle niesprawiedliwości, ludzie są dla siebie źli, ranią się na wzajem, po co ja wam jestem…” Po tych słowach zgasła.
Drugą świecą była wiara, powiedziała „Miłość umarła, świat jest okrutny, ludzie są zagubieni, bez celów, też jestem niepotrzebna…” I zgasła.
W tym momencie na strych weszło malutkie dziecko. Zobaczyło, co się dzieje i wykrzyknęło przerażone: „Co wy robicie?! Nie gaśnijcie, ja się boję ciemności!”
Wtedy odezwała się trzecia świeca, głos miała ciepły, spokojny: „Nie martw się kochanie, dopóki ja płonę, możemy zapalić pozostałe świece, ja jestem NADZIEJA”. :(
 
reklama
Dziewczyny witam sie cichutko chociaz od samego poczatku Was podczytuje. Gratuluje wszystkim szczesliwym przyszlym mama i bardzo mi przykro ze sa tu i zle wiadomosci ale Wasze aniolki beda zawsze przy Was!

Ja dzis zobaczylam [emoji173] nie moge uwierzyc... po tylu trudach nareszcie sie udalo! Dzis wedlug usg 7t0d
 
Do góry