reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
U mnie tak wychodzi z ostatniego dnia @. Niestety jak byłam u gina to jeszcxe nic nie widział i wizytę mam teraz na 17.08. Nie mogę się doczekac...
Kochana policz sobie z pierwszego dnia @ bo to jest pierwszy dzien cyklu [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak to jest z pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Źle napisałam o_O. Myslalam ze w drugiej ciąży nie będę znów tak niecierpliwa. Przecież to wszystko jest mi już znajome a znów robiłam testy przed terminem licząc chyba na cud :)
 
Tak to jest z pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Źle napisałam o_O. Myslalam ze w drugiej ciąży nie będę znów tak niecierpliwa. Przecież to wszystko jest mi już znajome a znów robiłam testy przed terminem licząc chyba na cud :)
Chyba nigdy nie bedzie tak na luzie [emoji6] taka nasza już natura ze sie martwimy o to malenstwo juz od tej cieniutkiej kreseczki na tescie [emoji5]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To i tak musial ci sie wydluzyc cykl ale najwazniejsze ze z dobrym skutkiem [emoji5]

A robilas testy owu? Monitoring? Ja tak tylko pytam jak cykle byly przed ciaza czyli nie ostatni okres tylko. A 7 to i tak ci na poczatku obliczjaa lekarze potem jak sie pojawi serduszko to będziesz miala przesuniete te tygodnie ciazy. Na poczatku poki nic nie ma z om wychodzi 7 tydzien potem gin ci wyznaczy taki jaki powinien byc bo tak naprawde dokladnie nie wiesz kiedy owu byla chyba ze masz monitoring. A kiedy Ci testy pozytywne wychodzily? Tez zalezy kiedy zagniezdzenie bylo. Ja tego nie pisze jakos zlosliwie bo widze ze tak to odbierasz tylko mnie dziwi ze w 3 tyg cos widac ale jak ty mowisz 3 tydz to na moje to jest 5 tydz to juz bym sie zgodzila.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Nigdzie nie napisałam że jestem w 3tyg,tylko ze mam przesuniete. Monitoringu nie robilam, bo wiem kiedy uprawialam seks, i skoro ciaza jest mlodsza to tylko jedna data pasuje wiec wiem kiedy..nie staraliśmy sie teraz o dziecko,bo w maju poronilam.. co do obliczania,to moja gin sugeruje sie przy mnie tylko wymiarami z usg z 11 tyg, bo te sa najbardziej dokładne z wszystkich (corke np urodzilam dokładnie w dniu tp z usg z 11tyg, a syna dwa dni po tp z usg)

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Nigdzie nie napisałam że jestem w 3tyg,tylko ze mam przesuniete. Monitoringu nie robilam, bo wiem kiedy uprawialam seks, i skoro ciaza jest mlodsza to tylko jedna data pasuje wiec wiem kiedy..nie staraliśmy sie teraz o dziecko,bo w maju poronilam.. co do obliczania,to moja gin sugeruje sie przy mnie tylko wymiarami z usg z 11 tyg, bo te sa najbardziej dokładne z wszystkich (corke np urodzilam dokładnie w dniu tp z usg z 11tyg, a syna dwa dni po tp z usg)

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017


To tak jak ja wiem kiedy to się stało. Bo było to tylko raz i od razu zaskoczyło :D Mąż zmartwiony bo starania które tak lubi szybko się skonczyly:(
 
Nigdzie nie napisałam że jestem w 3tyg,tylko ze mam przesuniete. Monitoringu nie robilam, bo wiem kiedy uprawialam seks, i skoro ciaza jest mlodsza to tylko jedna data pasuje wiec wiem kiedy..nie staraliśmy sie teraz o dziecko,bo w maju poronilam.. co do obliczania,to moja gin sugeruje sie przy mnie tylko wymiarami z usg z 11 tyg, bo te sa najbardziej dokładne z wszystkich (corke np urodzilam dokładnie w dniu tp z usg z 11tyg, a syna dwa dni po tp z usg)

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Napisalas ze mialas usg w 3tyg (tydzien temu) i byl duzy pecherzyk i tak jak u wandy ci wychodzi czyli okolo 4t6d ale ty liczysz od owu a ona od om, wiec juz wszystko jasne nie mam pytan.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry