reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Elektroniczny i najdrozszy test powinien niby byc najbardziej wiarygodny, ale ten test ze sredniej polki pokazuje jak dla mnie juz dzis dosyc wyraznie ten plusik jak na ulotce prawie i daje mi jeszcze caly czas lekka nadzieje.....

Damagi niestety nic nie mam :(
IMG_20170804_144601.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170804_144601.jpg
    IMG_20170804_144601.jpg
    707,3 KB · Wyświetleń: 433
reklama
Elektroniczny i najdrozszy test powinien niby byc najbardziej wiarygodny, ale ten test ze sredniej polki pokazuje jak dla mnie juz dzis dosyc wyraznie ten plusik jak na ulotce prawie i daje mi jeszcze caly czas lekka nadzieje.....

Damagi niestety nic nie mam :(Zobacz załącznik 817601
Sorki, ze sie wcinam w watek ale mieszkasz w Anglii? Jak tak to kup First response one pokazuja najlepiej kreski [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi Clearblue pokazał 4 dni przed miesiączka ciążę . A robiłam to po południu. Ale nie mówię nic... jutro dzień planowanej @. Wszystko może się zdarzyć.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sorki, ze sie wcinam w watek ale mieszkasz w Anglii? Jak tak to kup First response one pokazuja najlepiej kreski [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kupilan dzis 2 clearblue te najdrozne i mam jeszcze zapas takich innych z ebaya takze juz chyba sobie odpuszcze kupowanie nastepnego, zobacze rano co ten mi pokaze, ale dzieki.
 
Kupilan dzis 2 clearblue te najdrozne i mam jeszcze zapas takich innych z ebaya takze juz chyba sobie odpuszcze kupowanie nastepnego, zobacze rano co ten mi pokaze, ale dzieki.
Tak tylko sugeruje spróbować innej marki test np first response albo ten z home bargains Accu News one sa tanie i dobre.
Trzymam kciuki zeby jednak @ nie przylazla [emoji5] [emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak tylko sugeruje spróbować innej marki test np first response albo ten z home bargains Accu News one sa tanie i dobre.
Trzymam kciuki zeby jednak @ nie przylazla [emoji5] [emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

wczoraj mialam ten z home bargainsa i on tez pokazal cien cienia kreski z porannego moczu ale juz go wyrzucilam bo sie zolty zrobil ;) a wczoraj tu dziewczyny mowily ze clearblue najlepszy wiec go dzis kupilam, moze to byl blad ze nie z porannego chociaz juz niby powinien pokazywac no albo po prostu nie jestem w ciazy, aha no i nie tylko ja te kreski widze bo moj maz i synus tez;)
 
Dziewczyny ma któraś z Was mdłości wieczorem? No masakra...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja - niestety od 3 dni[emoji51] lniby jestem głodna ale cały czas mi niedobrze[emoji51] nie miałam tego w pierwszej ciąży więc to dla nie nowość[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry