reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
1501768565-aaaaaa.jpeg
to mój teraźniejszy, też wcale nie jakąś mocną krecha... będzie dobrze!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1501768565-aaaaaa.jpeg
to mój teraźniejszy, też wcale nie jakąś mocną krecha... będzie dobrze!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
No to juz piekna krecha, moja to ledwo widoczna ale boje sie bo mnie caly czas brzuch dosyc mocno boli jakby cos nie tak albo @ miala zaraz przyjsc. Na tym etapie to bym sie chyba zalamala juz. :(
 
No to juz piekna krecha, moja to ledwo widoczna ale boje sie bo mnie caly czas brzuch dosyc mocno boli jakby cos nie tak albo @ miala zaraz przyjsc. Na tym etapie to bym sie chyba zalamala juz. :(
Staraj się panować nad strachem. Z doświadczenia wiem jakie to ma znaczenie. Będzie co ma być Ale jeśli nosisz w sobie fasolkę to twój strach jej nie pomaga...a co do załamania.... my kobiety potrafimy na prawdę wiele znieść!

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@monia36 mnie tak z 1,5 tygodnia brzuch bolał i miałam uczucie ,ze @ zaraz przyjdzie.Na bóle brzucha brałam magnez z b6.Teraz jest już lepiej ,bo juz nie są tak częste.Byłam u lekarza i nie mówił, ze to coś nie normalnego na tym etapie.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jak już widać cień cienia na teście to oznacza że jest ciąża[emoji5] pojawienie się cienia już sugeruje że test wykrył bhcg - najlepiej po dwóch dniach zrobić test tej samej firmy i powinna być już poprawa w jakości drugiej kreseczki[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry