reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

alunia ja w poprzedniej ciazy tak mialam w dniu spodziewanej @ taki cien, ze nie bylam pewna czy on tam na prawde jest. Pi dwoch dniach kreseczka byla juz wyrazna, a teraz ma prawie 6 lat [emoji4]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak się testujecie to może i ja wykonam nowy... bo u mnie też były cienie...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
alunia ja w poprzedniej ciazy tak mialam w dniu spodziewanej @ taki cien, ze nie bylam pewna czy on tam na prawde jest. Pi dwoch dniach kreseczka byla juz wyrazna, a teraz ma prawie 6 lat [emoji4]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój test już stary [emoji6] juz koncowka 5 tygodnia w przyszły czwartek wizyta serduszkowa.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak już widać cień cienia na teście to oznacza że jest ciąża[emoji5] pojawienie się cienia już sugeruje że test wykrył bhcg - najlepiej po dwóch dniach zrobić test tej samej firmy i powinna być już poprawa w jakości drugiej kreseczki[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Się zgadzam na 100% trzeba się cieszyć, bo na zło i tak nie da się nastawić...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może teraz się udało przesłanie...co myślicie IMG_20170803_153750.jpg
ale tu jeszcze slabiej widac :(
 

Załączniki

  • IMG_20170803_153750.jpg
    IMG_20170803_153750.jpg
    601,2 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Witam przyszłe mamy chciałbym się zapytać czy ginekolog robił wam usg piersi w ciąży? W tej jak juz byliście na wizycie czy w pierwszej ciąży, albo ktoś wie czy wogole robią usg piersi.
Pozdrawiam
 
Do góry