reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Umówiłam się na wizytę na 10.08 bo inaczej to dopiero po 21.08.Mam nadzieję że już będzie wiadomo czy jest serduszko czy nie I czy jest fasolka jak należy ....To jest połowa 7 tyg...??Jak myślicie?? OM 27.06 cykle po 27 dni....
 
reklama
Umówiłam się na wizytę na 10.08 bo inaczej to dopiero po 21.08.Mam nadzieję że już będzie wiadomo czy jest serduszko czy nie I czy jest fasolka jak należy ....To jest połowa 7 tyg...??Jak myślicie?? OM 27.06 cykle po 27 dni....
Powinno być widać. Ja tez idę 10tego również ze względu na to ze musiałbym czekać 1.5 tygodnia na kolejny termin. U mnie @ miała być 3.07 (cykle 28 dn). W dniu wizyty będzie to połowa 6 tygodnia. Łudzę się ze tez juz coś będzie widać.

Iwona - prędzej u Ciebie niż u mnie będzie coś widać. Jeśli Cię to pocieszy[emoji4] . ..
..

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale suuuper ;-) to już byłaś u lekarza? No a jakie miałaś cykle? Tzn ilu dniowe? Bo ja 28. A ostatnia @ miałam 8.07
Ostatnią miałam 12 lipca. A mam krótkie bo 24 dniowe. Byłam wczoraj. Założyli mi już książeczkę ciazowa[emoji85] dziwne wiem.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Umówiłam się na wizytę na 10.08 bo inaczej to dopiero po 21.08.Mam nadzieję że już będzie wiadomo czy jest serduszko czy nie I czy jest fasolka jak należy ....To jest połowa 7 tyg...??Jak myślicie?? OM 27.06 cykle po 27 dni....
Myślę że powinno być widać. Właśnie moja pani doktor mówi że to bezsensu przychodzić tak wcześnie bo potem kobieta się stresuje że nic nie ma... dała mi leki, rozpisala co brać i kazała przyjść dopiero 30tego... Ale co.lekarz to sposób na prowadzenie ciąży...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iwona..
Myślę że mogę się ż tona założyć że będziesz już je slyszala[emoji3] o co chcesz? [emoji5][emoji1]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Mamuski :-) :)

Gratulacje dla Wszystkich !!!

Na to forum weszlam pierwszy raz.
Gdzies mi smignelo ze ktorej z Was sie wydawalo ze bedzie najstarsza majac drugie dziecko w wieku 36lat ...ha ha Ja bede miala 37 przy porodzie :biggrin2:! Mam juz synka 6.5roku !!!

Ja zrobilam testy 4 wczoraj -bo kreska byla blada na 3 jednej firmy , potem polecilalam do GP (Jestem w UK od 17 lat juz). Ona powiedzial ze napewno ciaza ale bardzo wczesna -wg jej kalendarzyka 3.5 tydzien -z tego co mi na kalkulatorach wyskakuje to 4ty...
Pogratulowala I kazala odczekac tydzien , zrobic kolejny test i wrocic zaczac sie umawiac na wizyty z polozna :)
Oczywiscie nie wytrzymalam -zrobilam test innej firmy wczesnie wykrywajacy ciaze I jest druga kreska ( ciagle slabsza niz testowa) ale bardzo widoczna !!!! Dzis rano kolejny test tej pierwszej firmy ( znow slaba kreska ale jest)

No nic bede czekac...
Natomist u nas w UK opieka nad ciezarna jest zerowa -2 usg w ciagu calej ciazy , zadnego badania ginekologicznego i pare badan krwi....:no:

Ja w pierwszej ciazy biegalam do ginia prywatnie ( tylko ze ona zwinela gabinet ) ale mysle ze znajade nowa gin /ginia....

Starczy o mnie ....

Dziewczyny ile nas tu jest ?
 
reklama
Umówiłam się na wizytę na 10.08 bo inaczej to dopiero po 21.08.Mam nadzieję że już będzie wiadomo czy jest serduszko czy nie I czy jest fasolka jak należy ....To jest połowa 7 tyg...??Jak myślicie?? OM 27.06 cykle po 27 dni....
Ja idę w czwartek, a wczoraj mi powiedział że jeszcze długo nie będzie widać. Zobaczymy co powie moja lekarka, do której mam 100% zaufania[emoji5]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Ja idę w czwartek, a wczoraj mi powiedział że jeszcze długo nie będzie widać. Zobaczymy co powie moja lekarka, do której mam 100% zaufania[emoji5]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
A i @mialam 29.06

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry