reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
minka88 - i co powiedział Twój lekarz ? Czy te skurcze miałaś tak nisko ?
A dziekuje, powiedział ze to normalne przepowiadajace, a z szyjka sie jeszcze nic nie dzieje. Uspokoilam sie :) tylko zalecil teraz duzo odpoczywac i brac dwie nospy dziennie przez 10 dni. Wiec chyba jeszcze troszke z dzidziusiem razem pochodzimy :) ))
 
Cześć dziewczyny. Ja już drugi raz jestem w szpitalu. Z powodu przeziębienia. U nas 37 tc. Poza tym wszytko ok. Dostaje antybiotyk, mam nebulizacje na kaszel bo jest okropny i wziewy. Już mi ciężko chodzić, brzuszek pobolewa. Mam nadzieję że lekarz mnie wypuści jeszcze przed porodem. Termin na 04.04.2018.
 
Cześć dziewczyny. Ja już drugi raz jestem w szpitalu. Z powodu przeziębienia. U nas 37 tc. Poza tym wszytko ok. Dostaje antybiotyk, mam nebulizacje na kaszel bo jest okropny i wziewy. Już mi ciężko chodzić, brzuszek pobolewa. Mam nadzieję że lekarz mnie wypuści jeszcze przed porodem. Termin na 04.04.2018.
Ojej. Jak bierzesz antybiotyk to raczej jest to coś poważniejszego niż przeziębienie???

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Badał mnie pulmonolog mówił że nie ma zapalenia pluc ani oskrzeli. A mój lekarz ginekolog dał antybiotyk zeby infekcja się nie poszezyla, zeby nie było grypy. Tak jak mi tłumaczył, lepiej teraz wziac serie antybiotyku nim później leczyć powikłania po grypie które są bardzo groźne i poważne. A muszę się wykurować do porodu. Gina a ty na kiedy Termin? Jak się czujesz? :);):)
 
reklama
@Mama1991@ - zdrówka!
Ja miałam na początku stycznia podejrzenie grypy bo synek miał grypę i też mnie od razu lekarz chciał wysłać do szpitala, bo powiedział że z grypą nie ma żartów. Miała mi robić badania na potwierdzenie, ale w końcu po osłuchaniu, obserwacji i objawach stwierdził że jednak to raczej bakteria, dostałam antybiotyk na 3 dni i rzeczywiście przeszło. Potem się jeszcze doleczałam, ale antybiotyk pomógł.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry