reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny, zbliza sie termin porodu . Czy macie moze skurcze albo obnizyl sie Wam brzuch? Mi wczoraj właśnie zauwazalnie opadl brzuch (35 tc) a od dwoch dni co noc mam silne skurcze wielogodzinne i czeste o natężeniu oodobnym do miesiączki. Nie wiem czy to powod do zmartwien, czy dziecku sie spieszy. Czy zaobserwowalyscie juz podobne objawy?
 
reklama
Hej dziewczyny, zbliza sie termin porodu . Czy macie moze skurcze albo obnizyl sie Wam brzuch? Mi wczoraj właśnie zauwazalnie opadl brzuch (35 tc) a od dwoch dni co noc mam silne skurcze wielogodzinne i czeste o natężeniu oodobnym do miesiączki. Nie wiem czy to powod do zmartwien, czy dziecku sie spieszy. Czy zaobserwowalyscie juz podobne objawy?
Brzuch niby mam nisko już od dawna. Skurczy u mnie żadnych ani bezbolesnych, ani bolesnych. Może skonsultuj się z położną lub lekarzem?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzuch niby mam nisko już od dawna. Skurczy u mnie żadnych ani bezbolesnych, ani bolesnych. Może skonsultuj się z położną lub lekarzem?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jutro mam wizyte wiec dowiem sie wiecej. Mam nadzieję że to po pprostu niegroźne skurcze przepowiadajace :) )
 
Jeśli mogę zapytać ? Czemu tak.wczsnie urodziłaś ? Ja mam problem z szyjka skraca się już od miesiąca a to dopiero 23 TC,
W 18tyg stwierdzono ze szyjka sie skraca. W 20tyg mialam pessar ale mimo niego zrobilo sie rozwarcie. Zmieniono mi go na szew w 23/24tyg i wytrzymalismy do 29+6. W nocy dostalam okropnego krwotoku. Na pierwszej IP powiedzieli ze szew jest na miejscu ale mam jechac do szpitala z 3stopniem referencyjnosci. Tam na IP tez szew trzymal i szyjka 2cm miala (czyli tyle ile przy zakladaniu) a po kilku godzinach doszly skurcze a szew spełzł i szyjka tylko na nim sie trzymala i na cc zabrali szybko.
Moje dzieci sa pospieszalskie a wychodzi na to ze mam niewydolnosc szyjki

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W 18tyg stwierdzono ze szyjka sie skraca. W 20tyg mialam pessar ale mimo niego zrobilo sie rozwarcie. Zmieniono mi go na szew w 23/24tyg i wytrzymalismy do 29+6. W nocy dostalam okropnego krwotoku. Na pierwszej IP powiedzieli ze szew jest na miejscu ale mam jechac do szpitala z 3stopniem referencyjnosci. Tam na IP tez szew trzymal i szyjka 2cm miala (czyli tyle ile przy zakladaniu) a po kilku godzinach doszly skurcze a szew spełzł i szyjka tylko na nim sie trzymala i na cc zabrali szybko.
Moje dzieci sa pospieszalskie a wychodzi na to ze mam niewydolnosc szyjki

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Też od 18 tygidnia mam problem z szyjka z 3 cm ,spadła na 2,4 w 20 tygodniu założył mi pessar,teraz mam dopiero 23 tydzień wizytą kontrolna za 1,5 tygodnia,a to twoja pierwsza ciaza? Bo moja druga w oierpierw też od 19 tyg pessar poród w 36 tylko teraz lekarz podkreślił że wszystko tak jest porosciagane i muszę uważać a trudno jak w domu 3 latek ;/ a ty cały czas leżałas? Czy normalnie funkcjonowalas? I jak tam twój dzidzius ? Mam nadzieję że wszystki będzie dobrze !
Aaa i jeszcze jedno pytanko czemu założyli szew? Zaczelo się cis rozwierac ?
 
@Agatka29 druga ciaza. Pierwszy wczesniak z 33tyg. Mialam leżeć ale dwulatka mam w domu wiec różnie z tym ale starałam się tylko do wc chodzić.
Filipek teraz lepiej. Dalej na oiomie jest ale najgorsze za nami. Jeszcze troche i do domu prawdopodobnie.
Szew zalozyli bo rozwarcie na 2.5cm mialam z pessarem

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Agatka29 druga ciaza. Pierwszy wczesniak z 33tyg. Mialam leżeć ale dwulatka mam w domu wiec różnie z tym ale starałam się tylko do wc chodzić.
Filipek teraz lepiej. Dalej na oiomie jest ale najgorsze za nami. Jeszcze troche i do domu prawdopodobnie.
Szew zalozyli bo rozwarcie na 2.5cm mialam z pessarem

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki że odpowiedz
Życzę Wam dużo dużo zdrówka !! I szybkiego powrotu do domku !!! Gdybym miała jeszcze pytania to będę pisała ;) mam nadzieję W znajdziesz chwilkę i odpiszesz ;)
 
reklama
Do góry