reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

U mnie wazenie we wtorek i sie dowiem kiedy CC ale moze juz za 3 tygodnie[emoji4][emoji1]juz wszystko gotowe a termin na 10-12 kwietnia czym sie nie sugeruje

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
reklama
Mi na przeziębienie 2razy pomogl syrop Pre nal.en i tabletki na gardlo

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Ostatnia edycja:
Ja termin mam za 2 mies. Ale już ciężko mi się funkcjonuje.wczoraj zaczęłam prać ciuszki i trochę ogarniać w pokoiku i ledwo chodzę z bolu. Te dodatkowe kg robią swoje:( niestety mam wszystkie dolegliwości ciazowe jakie można mieć chyba:( coś się zastanawiam nad składająca się szyjka bo mnie po lekkim wysiłku kluje w srodku..
Dziś może trochę poprasuje. Torby spakowane;) także na gotowi już prawie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Dzieciątko wg ostatniego usg 31 tc ważyło 1850 gr. Wg usg też główka większą od reszty cialka(36 tc),martwiłam się tym Ale lekarka nie mówiła że coś nie tak..też którąś tak miała? W sieci czytam że zdarzają się rozbieżności Ale ta wydaje mi się trochę spora

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie zostało 7tyg, praktycznie co najważniejsze już mam gotowe. W marcu spakuje torby no i rozłożymy łóżeczko. I później będziemy tylko czekać. Z przeziębieniem nie pomogę bo ostatnio mi odpuściło, ale u mnie zazwyczaj domowe sposoby się sprawdzały. @sredec1982 u mnie w sobotę na wizycie (33tc) mały ważył 2480g, a myślę że ta główka to się nie przejmuj bo wiesz i tak zawsze jest +/- na te pomiary a Zresztą dzieci rodzą się z główka większą od reszty ciała. Jedyne czym możesz się martwić to to jak urodzisz taka duża główkę [emoji4] u mnie też są rozbieżności w pomiarach ale nie zwracam na to uwagi, lekarz napewno zwrócił by uwagę na jakieś nieprawidlowosci.

f2w3dqk3k99wmaa1.png

oar8csqvq9om1z4n.png
 
Jestem po dzisiejszej wizycie. Nasz Synuś ma juz 2,77 kg (termin na 6 kwiecień) . Spory jak na swój wiek :) Szyjka mi się lekko skróciła ale ponoć to normalne na tym etapie (była 5 jest 4,6cm).
 
Hejka, dawno mnie tu nie było...
Zelaznamaska super że u maluszka wszystko w porządku, niech rośnie [emoji4]a jak synek ułożony jest? Już gotowy główką w dół czy jeszcze przekrecony?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry