reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja też jestem w trakcie oczekiwania na wynik GBS. Wizyta za 4 dni. U nas 34w1d. Jak u was dziewczyny. Ostatnio tutaj cisza. Pozdrawiam.
 
U mnie wizyta we wtorek bedzie 34tc skonczony i siedze jak na szpilkach bedziemy ustalac date CC

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Ojej, urodził się pierwszy kwietniowy dziec:)) wszystko dobrze? Który to był tydz? Gratulacje!!!

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Tak jest ok.. Byl to 30tydzien. Mial 1530g i 47cm. Dostał 10pkt potem 8, 9 i 9. Przyszedł na swiat przez cc 18.02 o 18:11
Teraz jest na oiomie noworodka w inkubatorze. Oddycha sam

 
Mnie od 4 dni męczy przeziębienie a jakoś domowe sposoby na mnie nie działają...normalnie bym wzięła ferwex czy gripex i po sprawie. Jak kaszlę to Mały aż podskakuje. W Środę mam wizytę u gina więc się dowiem ile już waży i czy szyjka się nie skraca. A Wasze dzieciątka ile już ważą ? (i na kiedy termin)
 
reklama
Przez to przeziębienie wszystko mi się opóźniło... ani nie jestem jeszcze spakowana, rzeczy Małego poprane ale nic nie jest wyprasowane - zostało 5 tygodni :)
 
Do góry