reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Verq - o dziękuje że napisałaś :)

Pewnie też w szpitalu mi powiedzą jakie probiotyki warto podać maleństwu - zwłaszcza jakbym miała CC

Czy Ty stosowałaś jakieś probiotyki w ciąży ?

Ja aktualnie łykam żelazo, ale już tylko do następnej wizyty i biorę żuravit profilaktycznie bo mój lekarz znalazł leukocyty w moczu..
 
reklama
No wesoło jest nie powiem. Chociaż dziewczynki są już na tyle duże i samodzielne że wiesz jest lżej , ciężko czasem tylko ich humorki znieść, ale daje rade. [emoji4] Stres jest, tylko przy pierwszej ciąży martwiłam się jak sobie poradzę z malenstwem, a teraz zastanawiam się jak ogarnę maleństwo i dwie małe kobietki [emoji16] ale czekamy już wszyscy z niecierpliwością na małego. 3 ciąża daje się we znaki więc coraz ciężej mi wykonywać codzienne czynności, tym bardziej że już 14 kg na + [emoji18] a chciałam przytyć ze 20 kg (przed ciąża ważyłam 45-46 kg.) żeby mi coś zostało. [emoji4]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Brazowooka obawiam sie ze to nie takie latwe ja przytylam 23kg i nic nie zostalo...bez diet i ćwiczeń. To chyba jest tak ze jak ktos chce zeby mu zostalo to nie zostaje a jak ktos chce szybko zgubic to sie z waga zmaga...[emoji6]

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Verq - o dziękuje że napisałaś :)

Pewnie też w szpitalu mi powiedzą jakie probiotyki warto podać maleństwu - zwłaszcza jakbym miała CC

Czy Ty stosowałaś jakieś probiotyki w ciąży ?

Ja aktualnie łykam żelazo, ale już tylko do następnej wizyty i biorę żuravit profilaktycznie bo mój lekarz znalazł leukocyty w moczu..

Lekarze niestety nie zawsze są zorientowani w temacie ;) Polecam na ten temat posłuchać doktor Patrycji Szachty z Centrum Medycznego VitaImmun. Filmiki są na youtube, ostatnio była w DDTVN. Dla maluszka polecam Dicoflor w kroplach, a w jeżeli chodzi o stosowanie w ciąży to tak ja stosuje i mogę polecić San Probi, Trilac Lady i chociaż ze dwa razy w czasie całej ciąży Vivomixx.
 
Macie racje. dokładnie tak jest :) ja zaczęłam ciążę z wagą 50 kg obecnie przytyłam +7 kg a jem naprawdę dużo, zwłaszcza mam ochotę na pączki z różanym nadzieniem, myślę że tegoroczny tłusty czwartek może być dla mnie rekordowy pod względem ilościowym :D

o chętnie posłucham sobie na youtube, dziękuje za wskazówki - Verq

Mam do Was jeszcze pytanie w czym spały wasze pociechy w łóżeczku?

Zastanawiam się po prostu co kupić, myślałam o tzw. śpiworku czy rożku ?
Stosowałyście również poduszki/ kliny czy dziecko spało na "płasko" ?
 
ja sie dziwie na czym moje dziecko rosnie.. :D przed ciaza 67kg a teraz 62-63kg.. A mlody rosnie ekspresowo.. 26+3 i 1063g a 12.01 bylo 630g [emoji14] a brzuch wyglada jak doklejona kula

Kacper spal pod kocykiem bo wkurzal sie jak byl "związany" czy to rozkiem czy czym innym. Pod główką mial klin bo ulewal i neonatolog zalecila kupno
 
Alan klin mial pod materacem bo refluks mial. Przykrywalam go tylko pielucha bo bylo upalne lato a jesien zima pod koldra( wtedy jeszcze nie slyszalam o SIDS) teraz bedzie spala na plasko( oby ) i w śpiworku

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Wit d należy podawac, nie można sobie wybierac tak lub nie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017

Majorcia aż takie oczywiste to nie jest. I np moja Polozna absolutnie mi to odradzała i na wiem forach i blogach to odradzają. Ale ja wiadomo podawałam, w okresie letnim nie ale później już tak. Ja maluszki wystawiałam na chwile w pampersie na słoneczko.


7u229jcg4s0byzyg.png
 
reklama
Do góry