reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej, okres spóźnia mi się 3 dni, zawsze byl na czas[emoji111]nagle przyszło przeziębienie, bóle, kłucie.. a w dniu spodziewanej @ test negatywny, wczoraj cień cienia a dzisiaj już widać lepiejdate porodu pokazuje na 15.04.2018[emoji173]co na przeziębienie?kaszel i katar? Pozdrawiam Malwina :-)
Ja też mam 3 dni spóźnienia.Ale moja już potwierdzona[emoji3] termin 18 kwiecien[emoji3]

Trzymam kciuki[emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, okres spóźnia mi się 3 dni, zawsze byl na czas[emoji111]nagle przyszło przeziębienie, bóle, kłucie.. a w dniu spodziewanej @ test negatywny, wczoraj cień cienia a dzisiaj już widać lepiejdate porodu pokazuje na 15.04.2018[emoji173]co na przeziębienie?kaszel i katar? Pozdrawiam Malwina :-)
Gratulacje.
Na przeziębienie przede wszystkim odpoczynek. Niewiele można brać. Woda morska do rozrzedzenia wydzieliny. Czy leczony czy nie katar i tak trwa tyle samo. Najważniejsze żeby się nic nie poglebilo. Na gardło plukanki. Ale nie powiem ci jakie. Najlepiej iść do lekarza i od razu wypytac co można brać będąc w ciąży.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji9] chyba zaczynam sie stresować zrobiłam sobie w piątek betę dla siebie (mimo tego ze lekarz nie kazał). Wynik wyszedł 1242 czy nie jest on za niski?
Ostatnia @ miałam 1.07 cykle mam 27-28 dniowe wiec teraz powinnam byc w 6 tygodniu. Od razu zrobiłam kolejna betę i czekam na wyniki do 15, chyba sie wykończę, tak boje sie tych wyników [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale właśnie nie chodzi mi o te. Raczej o pappa.
Zależy nam na dokładnych badaniach i nieinwazyjnych np z krwi.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie w UK , wykonują to badanie standardowo każdemu .

Dzień dobry [emoji16]

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny [emoji9] chyba zaczynam sie stresować zrobiłam sobie w piątek betę dla siebie (mimo tego ze lekarz nie kazał). Wynik wyszedł 1242 czy nie jest on za niski?
Ostatnia @ miałam 1.07 cykle mam 27-28 dniowe wiec teraz powinnam byc w 6 tygodniu. Od razu zrobiłam kolejna betę i czekam na wyniki do 15, chyba sie wykończę, tak boje sie tych wyników [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie od ostatniej miesiączki:
3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml

A jaki masz przyrost?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry