reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Cześć, czy mogę dołączyć? Owu miałam 22 lipca i obecnie pozytywny test ciążowy. 1 ciąża. U lekarza jeszcze nie byłam i zastanawiam się kiedy się umówić, żeby coś było widać :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
Witaj[emoji5] pierwsza wizyta najbardziej owocna 7-8tc ponieważ już powinnaś usłyszeć serduszko maluszka[emoji5]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak jest w innych państwach, ale w Polsce chyba standardem juz jest badanie genetyczne między 11-14 tygodniem ciąży, a później kolejne badanie połówkowe 18-22 tydzień, to są dwa ważniejsze badania do wykrycia chorób.
Dokładnie tak[emoji4] tylko nie wiem czy przed 35rż można je zrobić na kasę chorych. Ja trzy lata temu robiłam je prywatnie i niestety tanie nie były choć nie żałuję bo bardzo się po nich uspokoiłam. No i jak byłam w 20tc to lekarka potwierdziła w 100% że będziemy mieć córeczkę i tak od tego czasu do brZuszka mówiłam "Emilka"[emoji7]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie troszeczkę odbiegające w czasie. Ale my zdecydowaliśmy się ż mężem na badania genetyczne w 10 tyg. Zastanawiamy się tylko które wykonać.
Robicie? Robilyscie wcześniej?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
W 11-12tygodniu robią wszyscy badania i jeśli któryś z parametrów jest zły, to dopiero wtedy myśli się o genetycznych

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
W 11-12tygodniu robią wszyscy badania i jeśli któryś z parametrów jest zły, to dopiero wtedy myśli się o genetycznych

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ja miałam obowiązkowe usg genetyczne plus lekarz zaproponował dodatkowe z racji, że miałam już prawie 30 lat. Wykonaliśmy odpłatnie - bezpłatne wtedy były po 35 roku życia.

Jestem już w poczekalni i zaczynam się stresować.
 
Ja miałam obowiązkowe usg genetyczne plus lekarz zaproponował dodatkowe z racji, że miałam już prawie 30 lat. Wykonaliśmy odpłatnie - bezpłatne wtedy były po 35 roku życia.

Jestem już w poczekalni i zaczynam się stresować.
Trzymam kciuki. Będzie dobrze

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, okres spóźnia mi się 3 dni, zawsze byl na czas✌nagle przyszło przeziębienie, bóle, kłucie.. a w dniu spodziewanej @ test negatywny, wczoraj cień cienia a dzisiaj już widać lepiejdate porodu pokazuje na 15.04.2018❤co na przeziębienie?kaszel i katar? Pozdrawiam Malwina :-)
 
W 11-12tygodniu robią wszyscy badania i jeśli któryś z parametrów jest zły, to dopiero wtedy myśli się o genetycznych

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ale właśnie nie chodzi mi o te. Raczej o pappa.
Zależy nam na dokładnych badaniach i nieinwazyjnych np z krwi.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam obowiązkowe usg genetyczne plus lekarz zaproponował dodatkowe z racji, że miałam już prawie 30 lat. Wykonaliśmy odpłatnie - bezpłatne wtedy były po 35 roku życia.

Jestem już w poczekalni i zaczynam się stresować.
Arvema czekamy

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry