reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Mam pytanie troszeczkę odbiegające w czasie. Ale my zdecydowaliśmy się ż mężem na badania genetyczne w 10 tyg. Zastanawiamy się tylko które wykonać.
Robicie? Robilyscie wcześniej?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry[emoji4] coś mi ostatnio spanie nie idzie[emoji51] budzę się zmęczona już o 6 z czego w nocy 4x kibelek a po nim na nowo kłopoty z usnieciem[emoji51] a spać poszłam wraz że swoim dzieckiem o 21:00[emoji5] no nic idę zrobić się na bóstwo przed praca i lekarzem[emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam na wizycie równy tydzień temu i u mnie też jedynie był widoczny pęcherzyk. Gin za bardzo się nie roztkliwial nad usg no rzeczywiście ciąża była chyba za wczesna, jedynie pogratulował i kazał przyjść ponownie po minimum 3 tygodniach. Dał mi skierowanie na badanie moczu, krwi i usr, czyli tych podstawowych ciążowych też na razie nie kazał mi robić.
 
A co do spania, to nie wiem co jest, ale ja też budzę się jak z zegarkiem o 6:30 codziennie, niezależnie o ktorej poszłabym spać. Naprawdę nie wiem o co chodzi...
 
reklama
Mam pytanie troszeczkę odbiegające w czasie. Ale my zdecydowaliśmy się ż mężem na badania genetyczne w 10 tyg. Zastanawiamy się tylko które wykonać.
Robicie? Robilyscie wcześniej?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem jak jest w innych państwach, ale w Polsce chyba standardem juz jest badanie genetyczne między 11-14 tygodniem ciąży, a później kolejne badanie połówkowe 18-22 tydzień, to są dwa ważniejsze badania do wykrycia chorób.
 
Do góry