reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry dziewczyny :) dziś wypróbowałam pierwszy raz poduszkę rogal ciążowy- super sprawa!! Nie przypuszczałam że tak przyjemnie się spi... gdyby m wiedziała kupilabym sobie wczesnej bo myślę że potem ciężko będzie zrezygnować z takiej "maskotki" naprawdę wygodne!! I mam to samo- spiąć na bokach dretwialy mi uda i biodra.. choć wcześniej spałam na każdej stronie..przypuszczam że częściowo wina są kilogramy A częściowo przymus spania na boku,ja nie daje rady tylko na lewym więc też na prawym spie ale dziś z poducha nic mi nie zdretwialo;)



Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@zelaznamaska - o jakim zamkniętym forum mówisz ? Trzeba mieć więcej postów/punktów aby tam wejść ?

Tak, potwierdzam super sprawa z poduszką i też żałuje że wcześniej jej nie zamówiłam. Odkąd ją mam to śpię jak suseł a wcześniej miałam problemy ze snem.

Też miałam ten wyciek, nie było tego dużo, na początku trochę mnie to przestraszyło, ale to podobno normalne.

Dziewczyny czy już ogarniacie wyprawkę? Ja już parę rzeczy mam; głównie ubranka, jakieś drobne kosmetyki itp. Słyszałam że dość długo czeka się na wózek więc mam zamiar wcześniej się rozejrzeć. W ogóle taki mętlik w głowie :D co jak, gdzie :)



 
@zelaznamaska - o jakim zamkniętym forum mówisz ? Trzeba mieć więcej postów/punktów aby tam wejść ?

Tak, potwierdzam super sprawa z poduszką i też żałuje że wcześniej jej nie zamówiłam. Odkąd ją mam to śpię jak suseł a wcześniej miałam problemy ze snem.

Też miałam ten wyciek, nie było tego dużo, na początku trochę mnie to przestraszyło, ale to podobno normalne.

Dziewczyny czy już ogarniacie wyprawkę? Ja już parę rzeczy mam; głównie ubranka, jakieś drobne kosmetyki itp. Słyszałam że dość długo czeka się na wózek więc mam zamiar wcześniej się rozejrzeć. W ogóle taki mętlik w głowie :D co jak, gdzie :)


Istnieje forum zamknięte, niestety nie zasłużyłam, żeby do niego mieć dostęp. Kiedyś była mowa o tym, że co jakiś czas będą udostępniać dostęp nowym dziewczynom... ale kiedy? :) po porodzie? Skoro najwięcej pytań i wątpliwości mam teraz. Szkoda mi tylko, że nie ma już niektórych dziewczyn które dawniej się tu udzielały, w związku z tym nie widzę ich porad itp.
Wczoraj czytałam o wycieku z sutków jednej z Was, po czym pomyślałam - mnie to nie dotyczy... wstaję rano i plamki na piżamie :) Jeśli chodzi o wyprawkę to wózek zamierzam kupić w styczniu, łóżeczko mam po dzieciach siostry a ubranka dostanę po synku szwagierki która urodziła chłopca 2 tygodnie temu :)
 
Rozumiem, to nawet nie wiedziałam że jest coś takiego :)
Dokładnie ja mam to samo jak to zawsze bywa wszystko co nowe to stresujące :)

Mam nadzieję że jeszcze więcej Pań się odezwie :D

Też macie taki wzmożony apetyt ? Ja jak zjem to w ogóle nie czuje się najedzona..hehe

@zelaznamaska a na kiedy masz termin ?

 
Wyciek z sutków rzecz normalna. Przyzwyczajajcie się:)
Ja też dopiero zaczęłam kompletować wyprawkę. Mam ciuszki po synku, więc część z nich wykorzystam, głównie bodziaki i pajace. Dopiero teraz mam różowy szał zakupowy. Łóżeczko po siostrzenicy. Resztę kupię w nowym roku, bo wtedy mam większy przypływ gotówki i zaplanowane większe zakupy. A wózki nowe kupujecie dziewczyny? Bo ja zdecydowanie używany.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam termin na 6 kwietnia. Apetyt mam największy na słodkie :)
My planujemy kupić wózek nowy. Musimy mieć odpowiedni na polne drogi i "wertepy", w jakimś uniwersalnym kolorze, żeby wykorzystać go też jak kiedyś urodzi nam się dziewczynka :)
 
Dzień dobry:)
Ale nie chce mi się wstać z łóżka! A Wy pisząc że pijecie kawę to mówicie o prawdziwej czy zbożowej?ja niestety jedna dziennie pije bo zamienniki w ogóle nie smakują,ale otoczenie różnie reaguje jak widzi mnie z kawa...
Co do wyprawki to już dużo mam;) większość używki.. wózek też zamierzam używany kupić zdecydowanie w okolicach 1000 zł. Najgorsze że nie wiem czym się kierować w wyborze :) wiem że ma być ładny i mieć duże koła bo w okolicy lasy i łąki.
Mam ciuszki,wanienki,leżaczki bujaczki, przewijak. Ale czeka nas jeszcze ,robienie pokoiku bo jest nie ruszony od czasu budowy domu.
W czwartek ostatnia wizyta w tym roku:)
Miłego Dnia

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Dzień dobry:)
Ale nie chce mi się wstać z łóżka! A Wy pisząc że pijecie kawę to mówicie o prawdziwej czy zbożowej?ja niestety jedna dziennie pije bo zamienniki w ogóle nie smakują,ale otoczenie różnie reaguje jak widzi mnie z kawa...
Co do wyprawki to już dużo mam;) większość używki.. wózek też zamierzam używany kupić zdecydowanie w okolicach 1000 zł. Najgorsze że nie wiem czym się kierować w wyborze :) wiem że ma być ładny i mieć duże koła bo w okolicy lasy i łąki.
Mam ciuszki,wanienki,leżaczki bujaczki, przewijak. Ale czeka nas jeszcze ,robienie pokoiku bo jest nie ruszony od czasu budowy domu.
W czwartek ostatnia wizyta w tym roku:)
Miłego Dnia

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Ja dzis tez ledwo wstalam
.
Najchetniej bym spala ...Ja na rqzie nic nie mam oproc kilki ciuszkow po starszej Corci. Kawe pije prawie codziennie. Z ekspresu.
Ja wizyte mam jutro....
Jak przygotowania do swiat?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam!
Przygotowania do świąt pełna para! A jeszcze tyle do zrobienia ze głową boli. Ale dziś chyba strajkuje i odpoczywam, bo ostatnie dni bardzo intensywne były.
Ja pije kawę z ekspresu- max jedna dziennie, slabiutka z mlekiem. Nike tez pije bo lubię. Ale nie wariuje- wszystko dla ludzi nawet w ciąży. :-D
Kiedyś czytałam ze ludzie którzy piją kawę w niewielkich ilościach żyją dłużej niz ci którzy w ogóle jej nie piją bo pobudzą metabolizm. O ile się nie przesądza to efekt jest pozytywny. :-) :)
Miłego dnia wszystkim!
 
reklama
Szkoda, że tak mało się ostatnio dzieje na forum. Sama nie wiem czy już wszystkie oprócz mnie są na zamkniętym forum? Co zrobić, żeby się ewentualnie tam znaleźć? czy trzeba pisać wniosek z prośbą... ;) czy to zależy od ilości pisanych postów? (mam pisać o pogodzie, żeby sobie normę wyrobić? :p) Czy mam szukać innego forum... Szkoda by mi było, bo praktycznie 6 miesiąc dobiega końca
Pisz co zjadłaś na obiad, przepis na ogórkową i problemy z teściową ;)
 
Do góry