reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej dziewczyny,jestem po obciążeniu glukoza.Uwazam ,ze nic specjalnego to badanie,wypilam ciurkiem kubek ,dostałam na dnie wody,zeby przeplukac usta.Bardziej balam się ,jak to rzeczywiście będzie z wypiciem tego drinka:)na pusty zoladek ale naprawdę ok.Nie odczulam niczego specjalnego.Wzielam ksiazke i szybko zleciało dwie godziny,od razu po wciagnelam kanapke,zadnych zawrotow ,mdlosci.W ostatniej chwili zdecydowałam ,ze pojade samochodem.Przeszlam pierwszy raz od dawna przez rynek krakowski,tam już cudny swiateczny klimat,zapach grzanca unosi się w powietrzu:)No i w sklepach fajne ciuszki sylwestrowe;)Fajnie było popatrzeć..
 
reklama
Przeczytalam o wyborze poloznej.Wogole nie mam pojęcia o co z tym chodzi,czy powinnam szukac poloznej ,jak to działa .Mój lekarz do którego chodze,pracuje w szpitalu w którym najprawdopodobniej będę rodzic,rozumiem ,ze polozna powinnam zalatwiac sama ,tak?
 
Adas1304 z tego co piszesz to mieszkasz w Pl, to co napisałam dotyczy dziewczyn mieszkających w DE...nie wiem jak to jest w Polsce ż położnymi ...to widzisz dobrze przyszłaś te badania, a jak wyniki???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w Polsce miałam Polozna z przychodni. Tzn moja mama po porodzie jak byłam w szpitalu poszła do mojej przychodni gdzie mam rodzinnego lekarza i tam wzięła namiar na Polozna. Ale to było 6 lat temu
W de sama sobie na początku załatwiałam Polozna. Znalazłam nr na internecie. Chciałam Polkę wiec trzeba szybciej bo są oblegane.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My po polowkowym. Nieprawidłowy przepływ w tętnicy macicznej w ciąży... któraś ma? Niby do 26 tc ma sie ustabilizowac.
 
Adas1304 z tego co piszesz to mieszkasz w Pl, to co napisałam dotyczy dziewczyn mieszkających w DE...nie wiem jak to jest w Polsce ż położnymi ...to widzisz dobrze przyszłaś te badania, a jak wyniki???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie doczytałam,ze chodzi o inny kraj sorki.Jestem już w Polsce,no i z tego co zaobserwowałam to dziewczyny zalatwiaja sobie polozna do porodu ,dlatego się zastanawiam.Podpytam lekarza na wizycie.
 
Adas1304 z tego co piszesz to mieszkasz w Pl, to co napisałam dotyczy dziewczyn mieszkających w DE...nie wiem jak to jest w Polsce ż położnymi ...to widzisz dobrze przyszłaś te badania, a jak wyniki???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

No wlasnie nie znam się i ciężko mi powiedzieć.Mam nadzieje,ze dobre:)Już przeslalam lekarzowi.
 
W pl od 21 tygodnia przysługuje nam położna, ktora dowiedza nas raz w tyg, a po 32tc dwa razy. Po porodzie przychodzi 6razy, sciaga szwy i wazy,doglada maluszka.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Ciekawe jest to co piszecie o położnych..jak to się załatwia?na NFZ też się należy za darmo? Gdzie szukać?podpisuje się jakąś umowę? Hmmm.. fajna sprawa ale jakoś z niedowierzaniem czytam.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ciekawe jest to co piszecie o położnych..jak to się załatwia?na NFZ też się należy za darmo? Gdzie szukać?podpisuje się jakąś umowę? Hmmm.. fajna sprawa ale jakoś z niedowierzaniem czytam.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
To jest na NFZ, mozesz wybrac sobie każdą położna, ktora "obsluguje" Twoje miasto,dzielnice,wioske, lub wziac ta ktora jest przy rodzinnym.

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Do góry