reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

No niestety od czasu do czasu trafi się na taka "sympatyczna" pania .Skladalam latem podanie o dowod w urzędzie,weszlam do jakiegoś pokoju i uslyszlam "czego"troche mnie to rozbawilo,sceny zywcem wyrwane z Misia:)
U nas tez Lego,wogole teraz jakiś Lego szal nastal.Co zlozy to "marzy"o następnym zestawie.A ceny zaporowe.[/QUO
 
reklama
To pospałaś. Mój po 6 już sprawdzał skarpetę. A że kaszlał brzydko wczoraj, to i dziś wolne mu zrobiłam od szkoły i od 6 lego z tatusiem składali.

A ja byłam u lekarza w sumie po zwolnienie tylko, bo mój chory i taka franca musiała mnie przyjać. Nieprzyjemne babsko[emoji36] w przyszły wtorek połówkowe.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom[/QU

A znasz juz plec?
 
Problem polega na tym, że w laboratorium mogą na dobrą sprawę powiedzieć co chcą, a to Ty zostajesz potem z problemem z postaci np. nierozpoznanej cukrzycy. Nie wiem jak jest w innych krajach więc tego nie komentuje, ale w Polsce nawet jeżeli ktoś mówi inaczej powinno się na to badanie stawić na czczo.

Oczywiście jest to badanie dość mocno obciążające, nie jest naturalne wypicie takiej ilości glukozy bez dodatków, więc jeżeli można to dobrze jechać na nie z kimś, ale naprawdę są większe problemy w ciąży niż to badanie ;)
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem ze w labolatorium mogą powidziec co chca. Powinni być najlepiej zorientowani jak wykonuje się dane badanie i udzielać fachowych informacji. Nie odbieramy tym ludziom profesjonalizmu.
 
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem ze w labolatorium mogą powidziec co chca. Powinni być najlepiej zorientowani jak wykonuje się dane badanie i udzielać fachowych informacji. Nie odbieramy tym ludziom profesjonalizmu.

Neki oczywiście, że powinni, ale w praktyce różnie bywa :)
 
Czy jest na sali Mama ktora nie zna jeszcze plci Malucha?????[emoji16]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jeszcze nie znam i nie czuje chyba ruchów dziecka:) tak się zastanawiam często jak piszą mamy majowe już że je boksuja dzieciaczki czy ja na pewno jestem w ciąży?;) w poniedziałek polowkowe to nie wyjdę do póki mi nie powiedzą czy chłopczyk czy dziewczynka!!:) bo z tym usg u gina to widzę duży problem, następne pewnie przed urodzeniem samym będzie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ja też jeszcze nie znam i nie czuje chyba ruchów dziecka:) tak się zastanawiam często jak piszą mamy majowe już że je boksuja dzieciaczki czy ja na pewno jestem w ciąży?;) w poniedziałek polowkowe to nie wyjdę do póki mi nie powiedzą czy chłopczyk czy dziewczynka!!:) bo z tym usg u gina to widzę duży problem, następne pewnie przed urodzeniem samym będzie.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Nie da się tak, ze nie wyjdziesz póki płci nie poda... jak sie bobo ułoży i zacznie wiercic to nie ma szans żeby gin podal Ci płeć... wiem po sobie, bo to moje drugie które nie ma zamiaru ujawnić się przed 30tc [emoji19]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Hello. Ja też nie wiem kogo w brzuchu noszę. Usg za tydzień we wtorek. Majorka ma niestety rację i nic na to nie poradzimy.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry