reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Nie mam zadnych konkretnych zachcianek :D, jak was czytam to przynajmniej coś do glowy wpada :p gorzej jak później koniecznie musze akurat to zrobic a tu brak składników
 
Tak wogole to dzień Dobry wszystkim :)dzisiaj wstałam o 10.00 ale od tygodnia nie czuje małej:( jak byłam na wizycie 30.10 to lekarz mówił że wyraźne ruchy powinnam poczucie za około 2.5 tygodnia, wcześniej coś tam czułam wydawało mi się że to to a teraz to już sama nie wiem... dzisiaj mamy 19w1d:happy: może zlituje się nad mamą i da o sobie wyraźnie znać ;-) ;)
 
U mnie z zup najczęściej pomidorowa, ogórkowa, gulaszowa a na rosołek, barszczyk i inne jeżdżę do mamy, mamy do siebie 200 km więc za często to nie jest ale jak jedziemy w odwiedziny to zawsze pyszne jedzonko czeka:wink: sama osobiście lubię gotować ale ja jak zabieram się za gotowanie to jak dla wojska:-) :)
 
reklama
Tak wogole to dzień Dobry wszystkim :)dzisiaj wstałam o 10.00 ale od tygodnia nie czuje małej:( jak byłam na wizycie 30.10 to lekarz mówił że wyraźne ruchy powinnam poczucie za około 2.5 tygodnia, wcześniej coś tam czułam wydawało mi się że to to a teraz to już sama nie wiem... dzisiaj mamy 19w1d:happy: może zlituje się nad mamą i da o sobie wyraźnie znać ;-) ;)
U mnie nie czuc przez caly dzien aż w końcu widać jak kopie[emoji6]ale nie denerwuje się bo wieczorem przed snem zawsze sprawdzam czy serduszko bije( słychać nawet jak się rusza ale nie czuc... więc spokójnie)[emoji4]
 
Do góry