reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry!
Uff, ja już po większości urodzinowych zakupów...ciężko tak z brzuchem się biega po rynku :-( :(

U mnie zupa fasolowa to taka z fasolki szparagowej zielonej lub żółtej. A jak mało fasoli to wychodzi tzw śmieciówka- po trochu wszystkiego co się ma w lodówce :-D

Cierpliwości z ruchami- na początku są na prawdę bardzo delikatne i nie ma się pewności czy to już dziecko czy jeszcze nie. U mnie też kilka dobrych tygodni minęło zanim upewniłam się że to "coś" to dzidzia i zanim zaczęłam je czuć regularnie. A potem kolejne tygodnie i dopiero teraz co kilka dni widać tą aktywność naocznie po brzuchu.:biggrin2:
 
reklama
Tak wogole to dzień Dobry wszystkim :)dzisiaj wstałam o 10.00 ale od tygodnia nie czuje małej:( jak byłam na wizycie 30.10 to lekarz mówił że wyraźne ruchy powinnam poczucie za około 2.5 tygodnia, wcześniej coś tam czułam wydawało mi się że to to a teraz to już sama nie wiem... dzisiaj mamy 19w1d:happy: może zlituje się nad mamą i da o sobie wyraźnie znać ;-) ;)
Ja dziś zaczynam 19 tc i nadal nic. Już świruję naprawdę. W pon wizyta na szczęście.
 
Cześć dziewczyny,
u mnie dzisiaj gulasz z udźca z indyka :) ja akurat lubię gotować i na L4 się wyżyje :D
Od dłuższego czasu myślę o założeniu bloga, ale wiecznie nie było kiedy się tym zająć - może teraz w końcu będzie na to czas.

u mnie wczoraj maluch zaczął dość poważnie kopać, aż się zdziwiłam bo dopiero dzisiaj 19+0, a brzucha jak nie było tak nie ma ;)
 
Ja następną mam 1 grudnia. Ale czas tak szybko leci że minie szybko :happy: życzę Wam dużo zdrówka na te nadchodzące dni bo już do zimy coraz bliżej, ja się zmagałam s silnym katarem i już coraz lepiej:wink:
 
U mnie dzisiaj 18+0 I ani brzuszka ani jakichkolwiek ruchów:-( już nie mogę się doczekać. A na bloga Czekamy, zawsze coś podpowiedz co na obiadek ugotować :-)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć babeczki:) ja zupę fasolową to robię z fasoli moczonej przez noc, a jak mi się nie chce to i z puszki może być. Barszcz ukraiński też ok. Fasolka zdrowa, bo dużo białeczka. Teraz przymierzam się do kotletów z soczewicy/ciecierzycy, bo jeszcze nie robiłam.

Verq dawaj dawaj z tym blogiem, bo później jak będzie maluszek, to Ci czasu zabraknie. A chętnie poprzeglądam kulinarne nowości:)

Ja dziś maraton zakupowy. W Home promocja, więc skorzystałam i kupiłam 2 kpl pościeli, bo po normalnej cenie to mi trochę szkoda. A teraz mam na coś chęć i zastanawiam się nad frytkami...



Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja następną mam 1 grudnia. Ale czas tak szybko leci że minie szybko :happy: życzę Wam dużo zdrówka na te nadchodzące dni bo już do zimy coraz bliżej, ja się zmagałam s silnym katarem i już coraz lepiej:wink:
zycze szybkiego ueolbienia sie od kataru :blink: ja z moim mecze sie od 3 miesiaca ciazy, ale przez ostatnie 4 dni myslalan ze sie udusze :sad: dzis jest lepiej, masakra juz dawno nie bylam tak przeziebiona. przez 3 dni robilam 2 razy dziennie inhalacje z amolem, bo juz nic niedawaly same herbatki z miodem i cytryna, ale czy Amolu mozna uzywac w ciazy? bo tam chyba % sporo :confused: Dziewczyny pogoda zdradziecka, a i w powietrzu duzo zarazy.Dbajcie o siebie, lepiej zapobiegac, niz leczyc;) szkoda sily na walke domowymi sposobamu z grypa itp. mnie te 4 dni wykonczyly fizycznie. @Ratinka u mnie 19+4 i od paru dni kiedy przyjmuje wygodna pozycje czuje del8katne laskotanie :) a juz przed ciaza mualam troche tluszczyku na brzuchu. Polecam polozyc sie wygodnie zjesc cos slodkiego i wsluchac sie w swoje cialo.
Dziewczyny a macie czasami klucia w maciy podczas np. szybkiej zmianie pozycji? ja dzis rano przy przeciaganiu sie w lozku poczulam klujacy bol macicy:confused:
 
reklama
Do góry