reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
To moze skonsultuj z lekarzem czy go nie odstawic. I napisz co to jest. A masz jakis progesteron w domu? Moze zapytak lekarza czy zazyc
Moj lekarz dzis niedostepny tazke dupa. Zaraz bede w domu. Zerk e na ten specyfik.
Kupilam kurtke ciazowa...ale metki nie oderwalam...

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po przemyslenisch zdecydowalam sie nie szczepic bo zbyt wiele powiklan po tej szczepionce.
Jedynie na krztusca po 28tyg pojde na pewno.
Ostatnio gdzieś właśnie czytałam.
I chyba były wyniki że jest skuteczna na 1,5% szczepów grupy aktualnie występujących.

Napisane na U FEEL PRIME w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem dziś po wizycie u gina. Wszystko wygląda dobrze. Mały ma 289g (18t6d). Szyjka ma 5 cm więc też ok. Na USG mały trzymał się za nos i fikał :)dobrze, że płeć znaliśmy już na poprzedniej wizycie bo dziś ciężko byłoby go podejrzeć - nogi krzyżował. Na jednym zdjęciu mamy same stópki - słodki widok :) Zawsze kilka dni po wizycie jestem dużo spokojniejsza, czym bliżej następnej tym większy niepokój.
 
Witam dziewczyny.
Ja po wczorajszej wizycie niestety troszkę zasmucona bo nadal nie znamy płci. Uparciuch ten nasz maluch - tak fikal że nie szło nic podejrzeć. Za tydzień mam polowkowe więc mam nadzieję że tam się dowiem.. Dalej trzeba czekać.

Ale najważniejsze że wszystko z maleństwem dobrze. [emoji16] i jesteśmy już na zwolnieniu.

Gratuluję @zelaznamaska udanej wizyty..[emoji4]

Miłego dnia babeczki. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny.
Ja po wczorajszej wizycie niestety troszkę zasmucona bo nadal nie znamy płci. Uparciuch ten nasz maluch - tak fikal że nie szło nic podejrzeć. Za tydzień mam polowkowe więc mam nadzieję że tam się dowiem.. Dalej trzeba czekać.

Ale najważniejsze że wszystko z maleństwem dobrze. [emoji16] i jesteśmy już na zwolnieniu.

Gratuluję @zelaznamaska udanej wizyty..[emoji4]

Miłego dnia babeczki. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Cierpliwości już niedługo się dowiesz. A dlaczego tak dziwnie, że tydzień po tygodniu masz usg? Prywatnie? Czy i tak i tak? Jak dzidzia śpi to też się potrafi źle ułożyć, jak fika to też nie dobrze. I znajdź tu złoty środek:)

Owsianka zjedzona, idę zaraz na spacer, chociaż zgnilizna i mżawka siąpi na dworzu. Trzeba się ruszyć dla maleństwa, żeby nie zgnuśnieć na tym zwolnieniu:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cierpliwości już niedługo się dowiesz. A dlaczego tak dziwnie, że tydzień po tygodniu masz usg? Prywatnie? Czy i tak i tak? Jak dzidzia śpi to też się potrafi źle ułożyć, jak fika to też nie dobrze. I znajdź tu złoty środek:)

Owsianka zjedzona, idę zaraz na spacer, chociaż zgnilizna i mżawka siąpi na dworzu. Trzeba się ruszyć dla maleństwa, żeby nie zgnuśnieć na tym zwolnieniu:)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Wczoraj to zwykła wizyta u mojej gin. Za 1.5 tygodnia mam badanie polowkowe - prywatnie.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wejdź na stronę pięć gwiazdek o fotelikach i poczytaj sobie

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
Polecam na facebooku - grupa tematyczna foteliki rwf montowane tyłem do kierunku jazdy - nam pomogli w wyborze fotela następnego 9-25 kg

ckaiskjouvvneobc.png
 
reklama
Witam dziewczyny.
Ja po wczorajszej wizycie niestety troszkę zasmucona bo nadal nie znamy płci. Uparciuch ten nasz maluch - tak fikal że nie szło nic podejrzeć. Za tydzień mam polowkowe więc mam nadzieję że tam się dowiem.. Dalej trzeba czekać.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
to pewnie będzie dziewczynka :) bo chłopca łatwiej podejrzeć - z każdej perspektywy coś odstaje ;)
 
Do góry